Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Beata Ratuszniak
|

Leki na Allegro. Legalna sprzedaż dla aptek

1
Podziel się:

Od 11 stycznia na Allegro pojawi się nowa kategoria: Leki bez recepty. Będzie zarezerwowana wyłącznie dla użytkowników ze statusem "Apteka".

Leki na Allegro. Legalna sprzedaż dla aptek
(fot. SXC.hu/zeathiel/CC)

Od 11 stycznia na Allegro pojawi się nowa kategoria: Leki bez recepty. Będzie zarezerwowana wyłącznie dla użytkowników ze statusem "Apteka".

Status nadadzą administratorzy Allegro, a o dodatkową "plakietkę" będzie można się ubiegać od 4 stycznia. Aby móc sprzedawać leki na Allegro, użytkownik musi posiadać zezwolenie na prowadzenie apteki, a także mieć konto firmowe w serwisie.

Każda osoba, która prowadzi konto firmowe, od 4 stycznia znajdzie w ustawieniach konta opcję Statusy specjalne, w której można wysłać wniosek o sprzedaż leków na aukcjach. W nowej kategorii będą dostępne wyłącznie leki bez recepty. Aukcje będą również stale monitorowane.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(1)
prazykwantel ...
4 lata temu
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol Oferuje leki przeciw pasozytom: Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek - glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej. Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym - tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g. Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek - przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry. Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków - glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu. Zentel Albendazol 200mg 5zł - obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni. Zen Plus - lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno. Metronidazol 400mg 1.5zl - pierwotniaki pasożyty bakterie beztlenowe giardia rzęsistek odleżyny owrzodzenia ameboza giardiaza lamblioza Jan Krongboon massagewarsaw gmail com