Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ludzie.onet.pl - nowy serwis społecznościowy

0
Podziel się:

Onet.pl uruchomił serwis społecznościowy Ludzie.onet.pl. Platforma ta ma być połączeniem wszystkich aktywności użytkowników Onetu w jednym miejscu, przeznaczona dla osób, które korzystają z poczty,...

Ludzie.onet.pl - nowy serwis społecznościowy
bFfnOewR

Onet.pl uruchomił serwis społecznościowy Ludzie.onet.pl. Platforma ta ma być połączeniem wszystkich aktywności użytkowników Onetu w jednym miejscu, przeznaczona dla osób, które korzystają z poczty, lubią blogować oraz udzielać się na forach.

Strona główna serwisu społecznościowego - Ludzie.onet.pl

bFfnOewT

Użytkownik w serwisie nie tylko może zbudować swój profil, ale również ma możliwość założenia klubów - funkcjonalność ta w niedługim czasie będzie rozwijana o nowe i ciekawe możliwości. Za pomocą mapy powiązań międzyludzkich, którą znajdziemy w serwisie, możemy prześledzić powiązania między użytkownikami portalu. Onet zapowiada również, iż będzie pracował nad uproszczeniem procesu rejestracji konta w portalu.

Mapa powiązań międzyludzkich

Czym zatem ma się wyróżniać serwis Ludzie.onet.pl od innych serwisów społecznościowych takich jak Nasza-klasa czy Facebook? Jak możemy się dowiedzieć z opisu w serwisie:

bFfnOewZ

"Nasza-klasa, Facebook (i wiele innych) to serwisy działające samodzielnie - sieci społecznościowe o różnych możliwościach, dające użytkownikom rozrywkę i różne drogi komunikacji. Serwis Ludzie.onet.pl ma podobne właściwości, ale oferuje coś więcej, ponieważ jest częścią portalu Onet.pl, największego polskiego medium internetowego."

Czy to wystarczy, aby przyciągnąć użytkowników?

bFfnOexu
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)