Notowania

polsce
06.05.2009 12:10

Maciej Popowicz w lookr.tv

Maciej Popowicz, założyciel serwisu społecznościowego www.nasza-klasa.pl będzie gościem programu na żywo Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w telewizji internetowej www.lookr.tv

Podziel się
Dodaj komentarz

7 maja br. o godzinie 18.00, *Maciej Popowicz****, założyciel serwisu społecznościowego ****www.nasza-klasa.pl* będzie gościem programu na żywo Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w telewizji internetowej *www.lookr.tv*

Program będzie miał charakter videoczatu - wszyscy użytkownicy nasza-klasa.pl, będą mogli zapytać Macieja Popowicza o kwestie związane z użytkowaniem serwisu oraz planami jego rozwóju.

W pierwszej części programu Justyna Gaj z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Ola Mikołajczyk z lookr.tv porozmawiają z Maciejem Popowiczem o sturtupach w Polsce, możliwościach ich promocji i szansach na pozyskanie inwestorów. Druga połowa poświęcona będzie planom związanym z serwisem i ostatnim zawirowaniom wokół niego.

Przez cały czas trwania programu internauci mogą włączać się w dyskusję, komentować i zadawać pytania na czacie, które następnie będą przekazywane gościowi w studiu.

Źródło: Lookr.tv

Tagi: polsce, internauci, program, użytkownicy, części, charakter, jego, programu, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz