Notowania

branży
19.05.2009 09:10

Marketingowiec.pl w nowej odsłonie

Zmieniony layout, rozbudowane konta dla firm, informacje z branży i oferty pracy. Swoją działalność wznowił Marketingowiec.pl - internetowy serwis społecznościowo-informacyjny skierowany do osób...

Podziel się
Dodaj komentarz

*Zmieniony layout, rozbudowane konta dla firm, najświeższe informacje z branży i oferty pracy. Swoją działalność wznowił Marketingowiec.pl - internetowy serwis społecznościowo-informacyjny skierowany do osób związanych z branżą marketingową, reklamową i PR. *

Odwiedzając stronę internetową www.marketingowiec.pl użytkownik może korzystać z czterech głównych działów: "Firmy", "Społeczność", "Praca i Rozwój" oraz "Z branży".

W zależności od potrzeb do dyspozycji firm oddane zostały cztery rodzaje kont: Darmowe, Start, Biznes i Multibiznes. Poza standardową wizytówką zawierającą dane kontaktowe, logo i opis działalności, konto daje możliwość prezentacji szczegółowej oferty firmy wraz ze zdjęciami, katalogami i cennikami. Przydatna może okazać się również możliwość zarządzania słowami kluczowymi decydującymi o pozycji firmy w wyszukiwarce Google i w katalogu firm oraz statystyki odwiedzin profilu.

Na czerwiec planowana jest dalsza rozbudowa serwisu. W pełni dostępna będzie m.in. część społecznościowa, a obok ofert pracy znajdą się również informacje o szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: branży, praca, pracy, serwis, google, firm, biznes, dane, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz