Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marta Rusiecka dyrektorem sprzedaży Interaktywnie.com

0
Podziel się

Do zespołu Interaktywnie.com dołączyła Marta Rusiecka, która objęła stanowisko dyrektora sprzedaży. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora sprzedaży i zakupów w sieci reklamowej Ad-vice.

Marta Rusiecka dyrektorem sprzedaży Interaktywnie.com
bEifqLud

Do zespołu Interaktywnie.com dołączyła Marta Rusiecka, która objęła stanowisko dyrektora sprzedaży. Będzie odpowiedzialna ze realizację planów przychodowych oraz rozwój produktów reklamowych.

Interaktywnie.com pozyskał w styczniu inwestora strategicznego - portal finansowy Money.pl. Wzmocnienie zespołu serwisu było już zapowiadane wcześniej. Obecnie trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko redaktora naczelnego, który będzie jednocześnie pełnił funkcje produkt managera.

bEifqLuf

Marta Rusiecka pełniła wcześniej funkcję dyrektora sprzedaży i zakupów w sieci reklamowej Ad-vice, gdzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni reklamowej, współpracę z domami mediowymi, rozwój produktu reklamowego i monitorowanie rynku reklamy online.

Interaktywnie.com dociera do managerów związanych z rynkiem marketingu internetowego, reklamodawców i osób zainteresowanych budową biznesu w sieci. Zasięg serwisu zwiększył się w ciągu ostatniego roku o ponad 200 proc. Twórcy serwisu zakładają, że podobna dynamika utrzyma się również w roku 2009.

bEifqLuG
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)