Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nowe
26.04.2009 01:00

MaxROY.com: nowe szkolenia z AdWords

MaxROY.com sp. z o.o. wchodzi w kolejny etap szkoleń z marketingu w wyszukiwarkach.

Podziel się
Dodaj komentarz

MaxROY.com sp. z o.o. wchodzi w kolejny etap szkoleń z marketingu w wyszukiwarkach.

MaxROY.com realizuje intensywne szkolenia marketingowe z zakresu Google AdWords w ramach międzynarodowego programu AdWords Seminar Leader prowadzonego przez firmę Google.

Koszt szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym wynosi 490 zł, szkolenie na poziomie zaawansowanych wynosi 970 zł. W obu przypadkach każdy uczestnik szkolenia otrzyma dodatkowo kupon promocyjny Google Adwords o wartości 200 zł. Jeśli słuchacz zapisze się na szkolenie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, otrzyma atrakcyjny rabat oraz 2 kupony Google AdWords o łącznej wartości 400 zł.

Najbliższe szkolenia dla osób początkujących i średniozaawansowanych odbędą się w Szczecinie, 14 maja, Poznaniu - 28 maja, Krakowie - 16 czerwca i Warszawie - 23 czerwca. Osoby zaawansowane mogą zapisać się na szkolenia w Krakowie - 17 czerwca lub Warszawie - 24 czerwca.

Nowością tej edycji szkoleń jest audyt konta Google AdWords. To usługa dodatkowa, uzupełniająca ofertę szkoleniową firmy MaxROY.com i odpowiadająca na oczekiwania uczestników, którym po szkoleniu brakuje indywidualnego podejścia do ich konta.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: nowe, google, szkolenia, konta, marketingu, szkolenie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz