Notowania

Przejdź na
internet
10.03.2009 12:10

MaxROY.com szkoli w Krakowie w ramach programu AdWords Seminar Leader

W czwartek, 12 marca, w Hotelu Optima w Krakowie firma MaxROY.com sp. z o.o. zrealizuje intensywne szkolenie z marketingu w wyszukiwarkach w ramach wdrożonego przez Google™ programu AdWords...

Podziel się
Dodaj komentarz

W czwartek, 12 marca, w Hotelu Optima w Krakowie firma MaxROY.com sp. z o.o. zrealizuje intensywne szkolenie z marketingu w wyszukiwarkach w ramach wdrożonego przez Google™ programu AdWords Seminar Leader.

Google AdWords powinna dobrze znać przynajmniej jedna osoba w firmie. Dotyczy to każdej firmy dla której internet jest lub będzie ważnym medium w pozyskiwaniu nowych klientów.

Praktyczne warsztaty organizowane przez MaxROY.com umożliwią poznanie platformy reklamowej Google AdWords, zwiększenie zwrotu z inwestycji w reklamę, poznanie metody optymalizacji kampanii reklamowych w wyszukiwarkach, skorzystanie w wiedzy praktyków marketingu w wyszukiwarkach, a także zdobycie dodatkowych umiejętności, które mogą być atutem na rynku pracy.

Szkolenie w Krakowie adresowane jest przede wszystkim dla osób które dopiero zaczynają lub zamierzają zacząć swoją przygodę z marketingiem internetowym. Z sesji popołudniowej w dużej mierze skorzystają osoby średniozaawansowane.

Koszt szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym wynosi 370 zł. - Biorąc pod uwagę fakt, że każdy uczestnik szkolenia otrzyma kupon Google Adwords o wartości 200 zł, trzeba przyznać, że to ceny naprawdę przystępne - mówi Cezary Lech, wiceprezes firmy MaxROY.com.

Jak zapewniają organizatorzy, po szkoleniu można nabyć niezbędną umiejętność skutecznego posługiwania się platformą reklamową Google AdWords. - Uczestnik naszego szkolenia dowie się, jak docierać do osób zainteresowanych jego ofertą, a także jak efektywnie wydawać pieniądze na reklamę w Internecie - konstatuje Tomasz Frontczak, prezes firmy MaxROY.com, autor bestselleru "Marketing internetowy w wyszukiwarkach"..

Więcej informacji na temat szkoleń realizowanych przez MaxROY.com można znaleźć na stronie www.sprawnymarketing.pl/szkolenia

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: internet, firma, ceny, rynku, google, pracy, szkolenia, marketingu, szkolenie, reklamowej, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz