Notowania

polska
19.08.2009 08:30

MeetDomainers 2009

MeetDomainers to międzynarodowe spotkanie ludzi biznesu, którzy dostrzegają wartość w domenach internetowych. Spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 września 2009 w Hotelu Marriott w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz

MeetDomainers to międzynarodowe spotkanie ludzi biznesu, którzy dostrzegają wartość w domenach internetowych. Spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 września 2009 w Hotelu Marriott w Warszawie.

Na poprzednim spotkaniu MeetDomainers odbyła się pierwsza aukcja domen na żywo w Polsce, na której dwadzieścia trzy nazwy zostały sprzedane za 224 tysiące złotych.

- Również w tym roku w Warszawie odbędzie się jedyna taka aukcja domen w Polsce. Do kupienia będą między innymi domeny drogeria.pl (cena startowa 123 tys. zł), telefony.pl (40 tys. zł), liga.pl (25 tys. zł) czy fotomodelki.pl (22 tys. zł). Oprócz nich będą do nabycia również domeny, których aukcje rozpoczną się od symbolicznej złotówki: michal.pl, technikum.pl, rzecznik.pl, git.pl, macedonia.pl czy doradztwoinwestycyjne.pl. Należy się jednak spodziewać, że również ich ceny osiągną nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak było w zeszłym roku, kiedy licytowana od 1 zł domena fotografie.pl została sprzedana za kwotę 26 tys. zł. – dodaje organizator spotkania i inwestor domenowy Daniel Dryzek.

Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych w Warszawie będzie również okazją do wymiany doświadczeń, posłuchania ekspertów w dziedzinie prawa domen oraz prawa w Internecie. Wśród Prelegentów wystąpi między innymi Rafał Sikora z kancelarii A. Horyńska & Wspólnicy. Na MeetDomainers będzie można również dowiedzieć się o zarabianiu na ruchu generowanym przez domeny – eksperci od parkingu domen NameDrive i Sedo podzielą się swoją wiedzą na ten temat.

Zaplanowana jest także sesja o tym, jak budować i rozwijać serwisy, czy raczej, biznesy internetowe. Jej moderatorem będzie Rafał Agnieszczak – twórca między innymi dobrze znanych serwisów Fotka.pl, Swistak.pl czy ostatnio założonego Spinacz.pl – platformy mikroblogowej.

Sponsorami MeetDomainers są: EuroDNS – globalny rejestrator domen, a także giełda domen Aftermarket.pl oraz czołowe na międzynarodowym rynku firmy parkingowe: NameDrive i Sedo.

Tagi: polska, giełda, internet, rynek, serwis, prawo, warszawa, telefon, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz