Notowania

Przejdź na
serwis
23.06.2010 12:35

Megapanel kwiecień 2010: Gazeta.pl wyżej od Interii.pl

Ranking grup witryn według zasięgu bez zmian. Gazeta.pl wyprzedza jednak Interię w zestawieniu domen.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ranking grup witryn według zasięgu bez zmian. Gazeta.pl wyprzedza jednak Interię w zestawieniu domen.

W zestawieniu serwisów według zasięgu bez większych zmian w czołówce. Duży spadek notuje Grupa Microsoft, która w porównaniu do marca traci na zasięgu 6 pkt procentowych. Wzrost zasięgu notuje Facebook - 3 pkt procentowe więcej, w porównaniu do marca 2010r., to najlepszy wynik w zestawieniu.

Spore zmiany zaszły natomiast w tabeli domen według zasięgu. W ciągu miesiąca Gazeta.pl wyprzedziła Interię. Oba serwisy notują wzrost zarówno liczby użytkowników, jak i odsłon, jednak Gazeta może pochwalić się lepszym wynikiem. Tym samym awansuje oczko wyżej, na 9. miejsce. Z kolei o dwa miejsca spada Allegro.pl i w kwietniu zajmuje dopiero 7. pozycję.

Wśród serwisów według odsłon (wszystkich audytowanych), pierwsza czwórka bez zmian. Dopiero na 5. i 6. miejscu małe przetasowania - awansuje Gazeta.pl, o2.pl spada. Bardzo duży wzrost zasięgu i liczby odsłon notuje grupa TVN. W porónaniu do marca ma o 67 miliony odsłon i 9 pkt procentowych zasięgu więcej.

Najwięcej czasu wciąż spędzamy na dużych portalach. Prym w zestawieniu wiedzie Onet notując w kwietniu wzrosty. Również w tej tabeli można zauważyć duży wzrost grupy TVN, który z 15. miejsca ląduje na 9.

Wśród komunikatorów nieprzerwanie liderem jest Gadu Gadu, który jednak w porównaniu do marca notuje spadki czasu uruchomienia i zasięgu. W zestawieniu innych aplikacji najczęściej uruchamiamy Windows Media Playera.

Tagi: serwis, media, wzrost, microsoft, portal, tvn, spadek, kolej, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz