Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
04.11.2009 14:30

Michał Pluta przechodzi z SMI do TIME

Michał Pluta opuszcza Supermedia Interactive i przechodzi do Grupy Radiowej TIME. Pluta do tej pory zatrudniony był jako jako account manager. W nowej pracy zasili dział e-technologii, gdzie odpowiadał będzie m.in. za rozwój serwisu eska.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Michał Pluta w nowej pracy obejmie stanowisko senior project managera. Do jego obowiązków należeć będą przede wszystkim dbałość o rozwój serwisu eska.pl oraz realizacja nowych projektów internetowych.

- Michał współpracuje z Radiem Eska od blisko 2 lat. Prowadził dla nas projekty pracując w agencjach interaktywnych, które nas obsługiwały. Zna bardzo dobrze nasz serwis – uczestniczył od początku w projekcie jego zmiany i współtworzył nową strategię naszej obecności w sieci. Cieszymy się, że teraz dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w realizacji planów związanych z rozwojem eska.pl. Nowe obowiązki przejmie w poniedziałek - komentuje Bartosz Świderski, z-ca dyrektora programowego Grupy Radiowej TIME.

18 listopada z firmy odchodzi również Karolina Łysiak - internet project manager TIME. Łysiak dla Radia Eska pracowała 2 lata. W tym czasie uczestniczyła m.in. w projekcie nowego serwisu eska.pl.

Na stanowisko zwolnione przez Plutę Supermedia Interactive planuje zorganizować proces rekrutacyjny - do działu client service.

Tagi: internet, praca, serwis, sieci, proces, projekt, agencja, grupa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz