Notowania

internet
08.04.2009 01:00

Microsoft: Internet przegoni TV w czerwcu 2010

Według korporacji z Redmond już w połowie przyszłego roku internet wyprzedzi telewizję pod względem czasu konsumpcji medium!

Podziel się
Dodaj komentarz

Według korporacji z Redmond już w połowie przyszłego roku internet wyprzedzi telewizję pod względem czasu konsumpcji medium!

Czerwiec 2010 ma być przełomowym miesiącem w historii internetu. Wtedy bowiem, według Microsoftu będziemy spędzać więcej czasu w sieci niż przed telewizorem. Zgodnie z prognozami, na aktywność w sieci będziemy przeznaczać średnio 14,2 godziny tygodniowo, podczas gdy telewizja będzie pochłaniać 11,5 godziny naszego czasu.

Korporacja przewiduje również, że w ciągu pięciu lat odczujemy zanik potrzeby oglądania telewizji w czasie rzeczywistym - głównie za sprawą urządzeń pozwalających archiwizować materiały telewizyjne oraz odtwarzać je za pośrednictwem internetu.

Wizje o potędze video online nie biorą się znikąd - już teraz ponad jedna czwarta Europejczyków korzysta z tego dobrodziejstwa - donosi Microsoft, który chce stać się liderem w kategorii portali video w Europie za sprawą porozumień z największymi nadawcami telewizyjnymi.

Źródło: Brand Republic

Tagi: internet, microsoft, telewizja, sieci, materiały, video, online, czasu, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz