Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Microsoft szykuje przeprowadzkę 365 milionów kont Hotmail

Proces ma potrwać kilka miesięcy. Przestojów w dostępie do usług nie będzie - zapewnia gigant z Redmond.

Podziel się
Dodaj komentarz

Proces ma potrwać kilka miesięcy. Przestojów w dostępie do usług nie będzie - zapewnia gigant z Redmond.

Operacja przeprowadzania kont użytkowników pocztowych serwerów Microsoftu i komunikatora Messenger do - jak podkreśla koncern - nowej, szybszej i bardziej funkcjonalnej wersji rozpocznie się w wakacje. Konta będą przenoszone partiami, dzięki czemu przeprowadzka nie będzie się wiązała z przerwami w dostępie do usług.

Proces migracji użytkowników do nowej wersji poczty Hotmail zostanie podzielony na kilka części, a konta będą przenoszone stopniowo. Takie rozwiązanie pomoże uniknąć przestoju w działaniu poczty i zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa danych - zapewnia Interaktywnie.com Piotr Kaniowski z polskiego oddziału Mircosoft.

Migracja jest konieczna, w związku z planowaną rozbudową funkcjonalności, opisaną przez Microsoft na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Użytkownicy nowego Hotmaila - jak zapowiada koncern - będą mogli liczyć między innymi na lepszą ochronę przed spamem, integrację z Windows SkyDrive czy wspólną listę kontaktów dla wszystkich usług Windows Live, Facebooka i MySpace. Do końca roku polscy użytkownicy Hotmaila dostaną też darmowy dostęp do Office Web Apps czyli sieciowej wersji pakietu MS Office.

Tagi: polski, strona, microsoft, proces, rok, użytkownicy, ochrona, wakacje, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz