Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strona
18.09.2009 10:20

Milion dla przedsiębiorcy

Na początku października Money.pl rozpocznie konkurs przeznaczony dla przedsiębiorców. Pula nagród, którą będzie można przeznaczyć na kampanię reklamową w portalu, wyniesie 1 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Na początku października Money.pl rozpocznie konkurs przeznaczony dla przedsiębiorców. Pula nagród, którą będzie można przeznaczyć na kampanię reklamową w portalu, wyniesie 1 mln zł. *

Do konkursu będą mogli zakwalifikować się wszyscy przedsiębiorcy, tj. jednoosobowe firmy, spółki cywilne, spółki jawne czy spółki partnerskie. Money.pl nie nakłada w tym przypadku jakichkolwiek ograniczeń, np. dotyczących rozmiarów prowadzonej działalności.

Na razie Money.pl nie chce zdradzać szczegółów zabawy. Póki co wiadomo, że zadaniem uczestników będzie wykonanie specjalnego zadania, które będzie związane z działalnością reklamową ich firmy. Jednym z jego elementów ma być wymyślenie nowego hasła reklamowego.

Zwycięzca otrzyma możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej w portalu. Na razie, jak informuje Money.pl, nie zapadła jeszcze decyzja, czy nagroda – tj. 1 mln zł – przypadnie jednej firmie czy może zostanie rozdzielona na cztery równe części.

Szczegóły dotyczące konkursu będzie można znaleźć na stronie direct.money.pl/wygraj-milion. Na razie znajduje się tam jedynie formularz, zachęcający do dopisania swojego adresu e-mail do bazy mailingowej.

Tagi: strona, kampania, portal, konkurs, przedsiębiorcy, jego, nagroda, decyzja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz