Notowania

dom
29.05.2009 12:10

MindChili dla Maspex Wadowice

W maju br. MindChili uruchomiło kolejny serwis dla dzieci - www.Waterrr.pl. Hasło przewodnie serwisu to - "Twój głos ma powerrr!".

Podziel się
Dodaj komentarz

W maju br. MindChili uruchomiło kolejny serwis dla dzieci - www.Waterrr.pl.

Strona główna serwisu - Watter.pl

Hasło przewodnie serwisu to - "Twój głos ma powerrr!". Jest ono realizowane poprzez umożliwienie internautom głosowania i decydowania o losach bohaterów publikowanych komiksów.

W serwisie co dwa dni publikowany jest kolejny odcinek komiksu o przygodach Krabi, Mobiego i Szarka. Co tydzień następuje głosowanie na to, co ma się wydarzyć dalej. Tym samym historia jest na bieżąco kreowana przez jej odbiorców.

Scenarzystą historii Waterrr jest Tomasz Minkiewicz - grafik, ilustrator i komiksopisarz, autor m.in. historyjek o Wilq Superbohaterze. Jest to kolejna osoba po Dorocie Zawadzkiej, znanej jako Superniania, którą MindChili pozyskało do współpracy przy serwisach www Grupy Maspex Wadowice.

Strona Kubusia Waterrr jest siódmą witryną dla dzieci powstałą we współpracy z firmą Tymbark z Grupy Maspex Wadowice z agencją interaktywną MindChili.

Launchowi serwisu towarzyszyć będzie kampania reklamowa w Internecie, do której kreacje przygotowało MindChili a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Codemedia.

Źródło: MindChili

Tagi: dom, serwis, kampania, dzieci, strona, głosowanie, www, historia, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz