Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
media
04.02.2009 12:10

"Mobilizacja" w SUPERMEDIA Interactive

Do zespołu SMI dołączył Michał Miernik - nowy Business Development Manager. Wzmocni zespół mobilny SMI. Będzie odpowiadał za rozwój usług marketingu mobilnego oraz pozyskanie nowych klientów.

Podziel się
Dodaj komentarz

**

Michał Miernik

Do zespołu SMI dołączył Michał Miernik - nowy Business Development Manager. Wzmocni zespół mobilny SMI. Będzie odpowiadał za rozwój usług marketingu mobilnego oraz pozyskanie nowych klientów. **

Michał Miernik obejmie nowo utworzone stanowisko. Do jego obowiązków będzie należeć rozwój usług m-marketingu, obsługa klientów oraz wdrażanie nowych rozwiązań mobilnych. Z branżą mobilną jest związany zawodowo od 2005 roku. Pracował w Agencji Marketingu Mobilnego EL2 jako Content Manager. Zajmował się agregacją kontentu multimedialnego, nadzorem nad jego produkcją i zarządzaniem kontentem w systemie oraz we wszystkich kanałach sprzedaży. Posiada również doświadczenie związane z kreacją kampanii mobilnych i konkursów SMS oraz obsługą klientów. Wcześniej był zatrudniony w spółce Telecom Media jako Specjalista ds. Kontentu.

"Zatrudnienie Michała jest związane z planami rozwoju działu usług mobilnych SMI, o których informowaliśmy we wrześniu. Przez ostatnie cztery miesiące pracowaliśmy nad rozwojem oferty i naszej autorskiej platformy do obsługi projektów mobilnych SMConnect. Liczę na to, że już wkrótce efekty naszych prac będą widoczne na rynku." - mówi Bartosz Wilczyński, Dyrektor Generalny SUPERMEDIA Interactive.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: media, nowy, sms, rozwój, zespół, rozwoju, doświadczenie, agencji, marketingu, business, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz