Notowania

Przejdź na
polska
18.02.2009 12:10

MRM Worldwide dla Volkswagen Bank Polska

Agencja MRM Worldwide rozpoczęła współpracę z Volkswagen Bank Polska. Jest odpowiedzialna za działania z zakresu e-marketingu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Agencja MRM Worldwide rozpoczęła współpracę z Volkswagen Bank Polska. Jest odpowiedzialna za działania z zakresu e-marketingu. *

Efekty pierwszych miesięcy współpracy można oglądać w sieci od 2 lutego.
To przede wszystkim serwis www.vwbankdirect.pl w nowej odsłonie.

Strona główna serwisu _ Vwbankdirect.pl

Strona główna serwisu - Vwbankdirect.pl

Nowa szata graficzna serwisu i całkowicie zmieniona struktura zostały poparte szczegółową analizą potrzeb komunikacyjnych klienta i badaniami w zakresie user experience. Doświadczenie i kompetencje w obszarze komunikacji internetowej dla firm z obszaru finansowego pozwoliły stworzyć przejrzysty serwis www, który ułatwi klientom odnajdywanie poszukiwanych informacji.

Jednocześnie agencja stworzyła stronę www.dlawolnychzawodowcow.pl wspierającą pierwszą kampanię telewizyjną Volkswagen Bank direct pod hasłem "Wolni Zawodowcy".

Strona główna serwisu - Dlawolnychzawodowcow.pl

Strona główna serwisu - Dlawolnychzawodowcow.pl

Serwis rozwija historie bohaterów pokazane w spotach TV i podejmuje próbę przybliżenia użytkownikom tematu przewodniego kampanii, czyli konceptu wolności, rozumianej jako możliwość dokonywania dobrych wyborów w codziennym życiu. MRM przygotowała również kampanię w Internecie wykorzystujące formaty rich media.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: polska, bank, volkswagen, serwis, sieci, nowa, strona, agencja, klienta, lutego, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz