Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
26.10.2009 13:43

Najlepszy bloger wśród studentów

Konkurs na blog studencki 2009 trwa. Od pierwszego października studenci-blogerzy mogą rejestrować się na stronie konkursowej www.blogstudencki.pl. Do wyboru mają trzy kategorie: blogi kobiece, IT, życie studenckie. Jak informują organizatorzy, do tej pory zgłosiło się już 85 blogów, których autorzy będą ubiegali się o tytuł najlepszego studenckiego blogera.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pierwsza z nich dotyczy szeroko pojętej tematyki kobiecej, jednym z blogów, który w niej startuje jest blog o kobietach w islamie - kobietywislamie.blogspot.com. Kolejna kategoria to IT, która dotyczy wszystkiego, co związane jest z internetem oraz nowymi technologiami. Konkursowe blogi o tej tematyce to m.in. ipodzik.info, dailymobile.pl, pawlisiak.pl. Ostatnia kategoria - życie studenckie - zawiera blogi o wszystkim, co studentowi leży na sercu - począwszy od pasji, na urokach studiowania kończąc. Startują w niej m.in. mosiejczuk.pl oraz footszak.blox.pl.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rejestracja na stronie www.blogstudencki.pl i wybór kategorii. Uczestnicy muszą być studentami, nieistotny jest natomiast staż bloga, gdyż pod uwagę będą brane wpisy również tworzone podczas trwania konkursu. Zakończenie nastąpi 15 stycznia 2010. Po dwutygodniowych obradach jury przyzna nagrody.
A jest o co walczyć, najlepsi blogerzy otrzymają netbooki. Dla wyróżnionych autorów przewidziane są także nagrody specjalne - płatna praktyka w iWoman oraz roczna publikacja bloga na portalu dlaStudenta. Szczegółowe informacje związane z konkursem zainteresowani znajdą na stronie blogstudencki.pl.

Patronat nad konkursem objęło interaktywnie.com.

Tagi: internet, strona, portal, konkurs, kobieta, technologia, blog, nagroda, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz