Notowania

Przejdź na
serwis
18.02.2009 16:10

NaSpółkę do celu

Wystartował nowy serwis internetowy - NaSpolke.pl - który skupia ludzi poszukujących wspólników, m.in.: do pracy, mieszkania, podróży, nawet tych najbardziej nietypowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wystartował nowy serwis internetowy - NaSpolke.pl - który skupia ludzi poszukujących wspólników, m.in.: do pracy, mieszkania, podróży, nawet tych najbardziej nietypowych. W ramach promocji, przygotowano konkurs "NaSpółkę do celu" w którym do wygrania jest 7.000 zł.

Serwis NaSpolke.pl powstał po to, by ułatwić kojarzenie ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach oraz by pomóc wszystkim tym, którzy szukają innych do wspólnej realizacji planów. Serwis został podzielony na kategorie tematyczne: Mieszkamy, Podróżujemy, Pracujemy, Szukamy, Bawimy się, Tworzymy, Zarabiamy, Pomagamy - NaSpółkę.

"W Internecie brakowało takiego miejsca, w którym zamiast tylko podtrzymywać znajomości, można tworzyć nowe, nieprzypadkowe, oparte na wspólnych zainteresowaniach. Serwis daje możliwość poznania ludzi, z którymi można wspólnie spełniać swoje życiowe cele" - mówi Maciej Szczerba - założyciel NaSpolke.pl.

Wersja beta serwisu umożliwia dodawanie ogłoszeń, zdjęć, tworzenie profili, łączenie się w grupy hobbystyczne, wysyłanie wiadomości oraz zapraszanie do znajomości. Wkrótce zostaną uruchomione fora, do profilu Użytkownik będzie mógł dodać inne pliki pokazujące np. próbki swojej twórczości (muzykę, wideo, dokumenty) po to, aby mógł zaprezentować się innym i znaleźć idealnego wspólnika.

Najważniejsza funkcjonalność - Norki - zostanie uruchomiona w kwietniu. Norki będą pierwszym w Polsce masowym narzędziem do współpracy on-line, opartym na idei Wiki. Udostępniając je swoim Użytkownikom, NaSpolke.pl oferuje unikalne rozwiązanie. Korzystając z serwisu będzie można nie tylko znaleźć osoby do projektu, ale także wspólnie zrealizować go od początku do końca. Bez konieczności wychodzenia z domu.

W ramach promocji wersji beta serwisu, przygotowano konkurs "NaSpółkę do celu" w którym do wygrania jest 7.000 zł. Aby wziąć udział w konkursie "NaSpółkę do celu" należy dodać ogłoszenie dotyczące marzenia, celu który można zrealizować we współpracy z innymi. Marzenie, które zostanie nagrodzone kwotą 7.000 zł zostanie wybrane przez Internautów w głosowaniu.

źródło: Informacja prasowa

Tagi: serwis, nowy, polsce, konkurs, wiadomości, użytkownik, pliki, funkcjonalność, wersja, internetowy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz