Notowania

euro
18.02.2009 12:10

Następca G1 oficjalnie zaprezentowany

HTC już w kwietniu rozpocznie sprzedaż swojego najnowszego smartfona z systemem Google Android.

Podziel się
Dodaj komentarz

HTC już w kwietniu rozpocznie sprzedaż swojego najnowszego smartfona z systemem Google Android.

Magic - bo tak nazywa się następca Dream - pojawi się w sprzedaży za niewiele ponad miesiąc, w pierwszej kolejności w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Francji i we Włoszech. Następnie jego dystrybucja poszerzana będzie o kolejne kraje, a odpowiedzialna za nią będzie tym razem sieć Vodafone (w przypadku HTC Dream był to operator T-Mobile).

Cena telefonu regulowana będzie przez lokalnych przedstawicieli Vodafone, jednak już teraz wiadomo, że w Hiszpanii - w zależności od rodzaju abonamentu - będzie kosztować od 99 do 199 euro.

Największą różnicą w porównaniu z wcześniejszym modelem G1 będzie brak klawiatury, a jedynie - wzorem iPhone - dotykowy 3,2 calowy touchscreen. Znacząco poprawiono także gabaryty urządzenia. Wymiary 113 x 55 x 13,65mm oraz waga nie przekraczająca 120g mają zapewnić użytkownikom jeszcze większy komfort.

W kwestii łączności ze światem zewnętrznym, Magic wspierać będzie technologie bluetooth 2.0, wifi oraz GPS. Ta ostatnia ma pozwolić na pełne wykorzystanie aplikacji Google Maps, która dołączana jest wraz z systemem Google Android.

źródło: Engadget.com

Tagi: euro, google, sprzedaż, sieć, iphone, cena, operator, sprzedaży, htc, vodafone, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz