Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
12.02.2010 09:32

Nasza Klasa w wersji mobilnej

Od wczoraj użytkownicy telefonów komórkowych mogą korzystać z wersji lajt Śledzika - pierwszego mobilnego produktu Naszej Klasy.

Podziel się
Dodaj komentarz

Od wczoraj użytkownicy telefonów komórkowych mogą korzystać z wersji lajt Śledzika - pierwszego mobilnego produktu Naszej Klasy.

Jak podkreśla Adam Wesołowski Z NaszejKlasy.pl (Adam kierował zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie wersji mobilnej mikroblogu) krok ten jest próbą przed przeniesieniem całego serwisu na telefony.

Wersja lajt Śledzika powinna zadziałać w praktycznie wszystkich modelach telefonów, bez względu na markę. Prócz funkcji dostępnych w wersji standardowej, Śledzik mobilny wzbogacony został o klika nowych rozwiązań. Po pierwsze użytkownicy będą mieć możliwość dzwonienia do innych w trakcie przeglądania wpisów - gdy znajomy zamieści swój numer telefonu na profilu, będzie można do niego zadzwonić czy wysłać wiadomość bez konieczności przechodzenia do listy kontaktów. W wersji telefonicznej brak jest również rozróżnienia na znajomych i śledzone osoby.

Aby połączyć się ze Śledzikiem w przeglądarce w telefonie należy wpisać: m.sledzik.pl. Wersje Java i iPhone udostępnione mają być wkrótce.

Źródło: NaszaKlasa.pl

Tagi: serwis, telefon, marka, iphone, użytkownicy, model, telefonia, list, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz