Notowania

inwestycje
30.03.2009 01:00

NetVision 9: Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

23 kwietnia br. w Gdańsku, pod hasłem "NetVision - Kreacja mobilnego jutra", rozpocznie się dziewiąta konferencja biznesowa przeznaczona dla studentów i pracowników firm.

Podziel się
Dodaj komentarz

*23 kwietnia br. w Gdańsku, pod hasłem "NetVision - Kreacja mobilnego jutra", rozpocznie się dziewiąta konferencja biznesowa przeznaczona dla studentów i pracowników firm. *

NetVision - Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii to jedna z największych konferencji pomorskich organizowanych przez studentów. W ciągu ośmiu edycji w NetVision wzięło udział ponad 2100 uczestników, którym zaprezentowało się 380 firm (w tym m. in. Microsoft, IVO Software, Cafe News, Press-Service, Bank PKO SA, NBP, Acxiom Corporation, NetSprint.pl).

Źródło: NetVision

W ramach organizowanego przez Politechnikę Gdańską Seminarium zaplanowano prelekcje, szkolenia, cykle nauczania i ciekawe studia przypadku. W tym roku ścieżki tematyczne obejmą zagadnienia: Mobile 2.0, Ambient Media i Inwestycje pod kontrolą oraz High-Tech, Networking i Brand Management. Każdemu uczestnikowi przysługują cztery szkolenia: czwartek - studium przypadku, piątek i sobota - szkolenie podczas dwóch dowolnie wybranych ścieżek, niedziela - szkolenie z tzw. miękkich umiejętności (prócz ścieżki Mobile 2.0, gdzie odbędą się wyłącznie prelekcje).

Wśród zapowiadanych na konferencji prelegentów pojawią się m. in. przedstawiciele takich firm, jak: Microsoft, Ernst & Young, WP.PL, Allegro, czy Hestia.

Konferencja NetVision gromadzi przedsiębiorczych studentów, przedstawicieli sektora MŚP, jak i reprezentantów największych korporacji międzynarodowych zainteresowanych nowymi technologiami. Celem corocznych spotkań jest integracja środowiska studenckiego ze światem biznesu i przyszłymi pracodawcami, poznanie specyfiki pracy dużych korporacji i mniejszych firm.

Łukasz Serafinowski, koordynator seminarium NetVision 9.

NetVision stawia na nowoczesność. Chcemy rozmawiać o dziedzinach, których często próżno szukać w tradycyjnym programie nauczania - mówi Łukasz Serafinowski, koordynator seminarium NetVision 9. - Konferencja przyciąga sporą liczbę osób, zarówno aktywnych zawodowo, jak i dopiero planujących pierwsze kroki w biznesie. W tym roku planujemy udostępnić miejsce trzystu uczestnikom. Czeka na nich mnóstwo atrakcji, ale i możliwość wykazania się przed przyszłym pracodawcą. NetVision dla wielu firm jest okazją do rekrutacji, a dla uczestników - nie tylko przepustką do wyróżnienia się z szeregu aplikantów, ale przede wszystkim do pracy przy ciekawych projektach.

Harmonogram konferencji.

Chętni już teraz mogą rejestrować się na stronie www.netvision.pl. Zapisy na tegoroczną konferencję trwają do 15 kwietnia 2009r.

Dziewiąta edycja NetVision, podobnie jak ubiegłoroczne, odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej.

Tagi: inwestycje, bank, nbp, media, microsoft, pracy, pko, firm, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz