Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
08.05.2009 12:10

Nie sprzedamy Twittera!

Jeden z najpopularniejszych serwisów ostatnich miesięcy nie jest na sprzedaż, poinformował w środę jeden z jego twórców.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jeden z najpopularniejszych serwisów ostatnich miesięcy nie jest na sprzedaż, poinformował w środę jeden z jego twórców.

Deklaracja z ust Biza Stone'a padła w telewizyjnym show "The View", emitowanym przez stację ABC, gdy prowadząca Barbara Walters spytała o zainteresowanie Twitterem takich gigantów, jak Google, Microsoft, czy też ostatnio Apple. Stone zapytany o możliwość sprzedaży swojego serwisu stwierdził kategorycznie, że Twitter nie jest na sprzedaż.

"Tak naprawdę dopiero zaczynamy" - powiedział Stone. "Firma ma zaledwie dwa lata i mamy jeszcze sporo do zrobienia, zarówno jeśli chodzi o ulepszanie produktu, jak i zwiększanie zasięgu".

W ostatnich tygodniach media kilkakrotnie informowały o zainteresowaniu zakupem Twittera, przejawianym przez największe podmioty działające na rynku IT. Ostatnim z nich miał być Apple, który rzekomo zaoferował niebagatelną sumę 700 milionów dolarów.

Tagi: firma, rynku, media, sprzedaż, microsoft, google, apple, sprzedaży, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz