Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wyniki
29.09.2010 13:07

NK uruchamia grupy tematyczne. Trwają testy

Nowa funkcja ma poniekąd zastąpić fikcyjne profile i szkoły tworzone w tak zwanej "Nibylandii". Na razie do testów zostali zaproszeni mieszkańcy Wrocławia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nowa funkcja ma poniekąd zastąpić fikcyjne profile i szkoły tworzone w tak zwanej "Nibylandii". Na razie do testów zostali zaproszeni mieszkańcy Wrocławia.

Obecnie użytkownicy NK, poza forum dyskusyjnym, nie mają zbyt wielu możliwości by dyskutować, wymieniać zdjęcia czy opinie. Konta fikcyjne nie spełniają wszystkich założeń, stąd też projekt grup. Grupy będą zrzeszać nie tylko zwykłych użytkowników, ale będą również dostępne dla firm, podobnie jak fanpages na Facebooku.

Każde duże wdrożenie poprzedzamy testami na pokaźnej próbie użytkowników. Przy wdrożeniu NKtalka i gier, testerami byli internauci wpisujący w swoich profilach "Wrocław" jako miejsce zamieszkania. Wyniki tych testów pozwoliły nam na udostępnienie funkcjonalności bardziej dopasowanych do preferencji i oczekiwań internautów. Obecnie do testów zapraszamy szersze grono aktywnych użytkowników nk.pl, także spoza Wrocławia. Grupa ta będzie sukcesywnie rozszerzana. Testy potrwają kilka tygodni - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK. - Mamy nadzieję, że z czasem grupy w naturalny sposób zaspokoją te potrzeby Użytkowników, które nie w pełni wypełniały uboższe funkcjonalnie konta fikcyjne.

Serwis przygotowuje dodatkowe opcje dla firm, póki co jednak nie zdradza szczegółów. W niedalekiej przyszłości będą one proponowane przedsiębiorcom zakładającym grupy na NK. Po zakończeniu testów funkcjonalność będzie wyposażana w kolejne opcje i mechanizmy.

Tagi: wyniki, firm, projekt, opinie, grupa, wrocław, użytkownicy, test, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz