Notowania

internet
09.09.2009 09:59

Novem odświeża wizerunek

Pod adresem www.novem.pl jest dostępna nowa wersja strony Novem - jednego z głównych graczy na rynku reklamy internetowej rozliczanej w modelu ,,płacę za efekt".

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod adresem www.novem.pl jest dostępna nowa wersja strony Novem - jednego z głównych graczy na rynku reklamy internetowej rozliczanej w modelu „płacę za efekt”.

- Kreacja reklamowa i optymalna strona docelowa (tzw. landing page), która skłania do akcji, są niezbędnymi elementami sukcesu każdej kampanii rozliczanej za efekt. Konieczne jest także profesjonalne oprogramowanie trackingowe, które pozwala na bieżąco monitorować, analizować i w razie potrzeby modyfikować prowadzony program. Reklamodawcy powinni również mieć wypracowaną strategię swoich działań afiliacyjnych w Internecie, które długofalowo łączyłyby w sobie cele reklamowe i sprzedażowe. Na naszej nowej stronie poświęcamy sporo miejsca dokładnej analizie każdego z tych elementów, tak aby ułatwić marketerom zrozumienie specyfiki marketingu afiliacyjnego i pokazać, jakiego standardu usług powinni oczekiwać - tłumaczy Jacek Pasławski, prezes zarządu Novem Sp. z o.o.

Z kolei do wydawców, Novem kieruje informacje na temat korzyści z przystąpienia do swojej sieci afiliacyjnej. Na stronie firmy można także znaleźć dokładny opis aktualnie prowadzonych programów afiliacyjnych. Wydawcy współpracujący z Novem mogą również zalogować się do systemu partnerskiego. W odświeżonym serwisie firmy został też rozbudowany dział „Baza wiedzy”. Zawiera on artykuły eksperckie, które dotyczą różnych aspektów związanych z reklamą rozliczaną za efekt. Ich uzupełnieniem jest encyklopedia afiliacji – Efektywnie.com – w której można znaleźć usystematyzowane informacje na temat marketingu afiliacyjnego. Encyklopedię współtworzą ludzie związani z branżą.

Źródło: Novem

Tagi: internet, rynek, serwis, system, reklama, sieci, akcja, strona, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz