Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowa agencja "wirusowa"

0
Podziel się

ViViral to nowy gracz na rynku reklamowych agencji wyspecjalizowanych. Tworzą ją grupa profesjonalistów-pasjonatów.

bEifQZsR

ViViral to nowy gracz na rynku reklamowych agencji wyspecjalizowanych. Tworzą ją grupa profesjonalistów-pasjonatów.

Jak mówi Grzegorz Młynarski, założyciel ViViral, propagator nurtu videoartu w Polsce (Studio Krótkich Form Filmowych "Loomiere") , absolwent łódzkiej Szkoły Filmowej: "lubimy robić szum, lubimy zarażać ideami i poruszać do działania. Dzięki dostępnym nośnikom jesteśmy w stanie dotrzeć do setek tysięcy użytkowników globalnej sieci. Jednak, zgodnie z zasadami marketingu partyzanckiego, do końca nie możemy przewidzieć zasięgu naszych działań, bo jak wiadomo, domeną virali jest samonośność."

bEifQZsT

Agencja w pierwszym roku będzie działać na terenie Warszawy, Łodzi i Trójmiasta.

ViViral będzie zajmować się marketingiem wirusowym a szczególnie podlegającymi mu formami wizualnymi. Marketing wirusowy to odpowiednia strategia mająca na celu zachęcić indywidualnych użytkowników serwisów do przesłania innym użytkownikom viralowej informacji (film, grafika, gra, komiks, etc.). Kampanie viralowe opierają się na mechanizmie poleceń, co znacznie obniża koszty związane z dystrybucją (marketing wirusowy działa jak lawina).

Agencja Viviral wypracowała zbiór autorskich narzędzi: viralPlan, designViral, videoViral, gameViral, pictoViral, motionViral i viralMix.

Źródło: Informacja prasowa

bEifQZtu
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)