Notowania

serwis
10.02.2009 04:19

Nowa Muzyka od Wirtualnej Polski

Serwis muzyka.wp.pl wystartował w nowej odsłonie. Portal przebudował witrynę, dostosowując jej layout i kształt do kluczowych serwisów rozrywkowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis muzyka.wp.pl wystartował w nowej odsłonie. Portal przebudował witrynę, dostosowując jej layout i kształt do kluczowych serwisów rozrywkowych. Kontent Muzyki został przyporządkowany trzem kluczowym blokom tematycznym: Artyści i płyty, Wiadomości oraz Multimedia.

Strona główna serwisu muzycznego - Muzyka.wp.pl

Strona główna serwisu muzycznego - Muzyka.wp.pl

Zależało nam przede wszystkim na usystematyzowaniu informacji. Dostęp do treści prezentowanych pod adresem muzyka.wp.pl jest teraz prosty i intuicyjny. Nasza witryna to obszerna baza wiedzy o artystach, płytach, wydarzeniach artystycznych. Prezentujemy recenzje, autorskie relacje z koncertów oraz wszelkie newsy, które dotyczą rynku muzycznego w Polsce i na świecie. - mówi Jarosław Drążek z Działu Serwisów Rozrywkowych Wirtualnej Polski - Sprawdziliśmy, jakich wiadomości internauci szukają najczęściej i wyeksponowaliśmy je na stronie głównej Muzyki.

Rozbudowywany i uzupełniany o nowe treści dział Artyści i płyty to kompendium wiedzy o wykonawcach i ich dyskografiach. Redakcja wprowadziła podział na gatunki muzyczne, można też skorzystać z wyszukiwania alfabetycznego. Dzięki aktywności użytkowników systematycznie powstawać będą rankingi artystów, płyt, teledysków i galerii zdjęć - tygodnia, miesiąca, wszech czasów.

Wiadomości to nie tylko aktualności z muzycznego świata, ale też plotki, ciekawostki i anegdoty o popularnych muzykach. W zakładce znalazły się również: kalendarium imprez, wywiady, recenzje płyt, felietony, m.in. autorstwa Tymona Tymańskiego.

Osobną sekcję stanowią Multimedia, gdzie użytkownicy oglądać mogą teledyski i rozbudowane galerie zdjęć oraz słuchać internetowego radia WP. Dodatkowym elementem są tzw. zdjęciowe pojedynki gwiazd. W planach jest rozbudowanie działu o audycje i reportaże muzyczne.

Chcemy by, jak w przypadku innych serwisów WP, serwis Muzyka współtworzyli internauci. Wkrótce dodawać będą mogli do witryny własne recenzje płyt, opisy wykonawców, relacje z imprez - mówi Jarosław Drążęk.

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi: serwis, nowe, polsce, multimedia, muzyka, internauci, strona, wiadomości, użytkownicy, podział, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz