Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
inwestycje
18.02.2009 12:10

Nowa odsłona serwisu - Kredyty.net

Ruszyła nowa wersja serwisu Kredyty.net, ogólnopolskiej platformy prezentującej produkty i usługi kredytowe banków i innych instytucji. Przebudowie uległy nie tylko układ i kolorystyka serwisu, ale...

Podziel się
Dodaj komentarz

Ruszyła nowa wersja serwisu Kredyty.net, ogólnopolskiej platformy prezentującej produkty i usługi kredytowe banków i innych instytucji. Przebudowie uległy nie tylko układ i kolorystyka serwisu, ale także logotyp.

Strona główna serwisu - Kredyty.net

Strona główna serwisu - Kredyty.net

Serwis istnieje od 2006 roku, jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe produkty, usługi i treści. Całodobowo umożliwia bezpłatny dostęp on-line do setek codziennie aktualizowanych i dobrze opisanych produktów bankowych. Kredyty.net współpracuje z ponad 40 instytucjami, w tym 15 bankami i 6 brokerami finansowymi.

Dynamiczny rozwój portalu, a także coraz większa liczba użytkowników, którzy bardzo chętnie korzystają z możliwości porównania wielu ofert kredytowych bez wychodzenia z domu, spowodowały, że zmiana wizerunku Kredyty.net stała się konieczna.

Michał Pszczoła

"Mamy nadzieję, że zastosowane przez nas łączenie kolorów: autorytatywnej czerni, delikatnego różu i eleganckiej szarości, przypadnie do gustu Użytkownikom i przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności i użyteczności Kredyty.net Warto podkreślić, że zmiany graficzne nie miały negatywnego wpływu na tak bardzo cenioną przez nas łatwość w poruszaniu się po stronach portalu. Wręcz przeciwnie - nowoczesny layout pomaga jeszcze szybciej dotrzeć do pożądanej oferty kredytowej!" - mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA SA.

Kredyty.net, zostało wzbogacone o nowe produkty i usługi (między innymi pożyczki społecznościowe i inwestycje alternatywne). Dzięki nowoczesnym modułom łatwiejsze stało się przeglądanie ofert promocyjnych i nowości na rynku finansowym.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Kredytobiorców, na stronie głównej Kredyty.net, wyeksponowany został MultiFormularz - ustandaryzowany krótki wniosek, umożliwiający wysłanie jednego zapytania kredytowego do wielu banków i brokerów jednocześnie.

"Chcemy, by portal tworzyli również nasi Użytkownicy dzieląc się z innymi swoimi doświadczeniami lub szukając wiedzy na dany temat. Dlatego też w najbliższym czasie na Kredyty.net pojawią się m.in.: forum, możliwość zamówienia newslettera, a także dostęp do zaawansowanych narzędzi." - dodaje Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA SA.

Źródło: Netmedia

Tagi: inwestycje, serwis, nowe, zmiany, produkty, nowa, usługi, rozwój, strona, dostęp, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz