Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
16.02.2009 20:10

Nowa odsłona wnętrzarskiego portalu - Dobrzemieszkaj.pl

Wydawnictwo Publikator z początkiem lutego 2009 roku uruchomiło nową odsłonę istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wydawnictwo Publikator z początkiem lutego 2009 roku uruchomiło nową odsłonę istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl.

Strona główna serwisu wnętrzarskiego - Dobrzemieszkaj.pl

Strona główna serwisu wnętrzarskiego - Dobrzemieszkaj.pl

Największym bogactwem serwisu jest licząca kilka tysięcy fotografii i stale poszerzana galeria wnętrz zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów współpracujących w Wydawnictwem Publikator. Bogata galeria zdjęć wnętrz mieszkań i domów jest efektem ponad piętnastoletniej obecności wydawnictwa na rynku pism wnętrzarskich i specjalistycznych.

Nowa odsłona Dobrzemieszkaj.pl to jednak nie tylko imponująca baza zdjęciowa. Atutem serwisu są artykuły dotyczące prezentowanych wnętrz, przybliżające kulisy powstania ich projektów, przedstawiające pomysły projektantów w zakresie aranżacji wnętrz i doboru wyposażenia. Czytelna nawigacja i podział tematyczny (Całe wnętrza, Salony, Kuchnie, Sypialnie, Łazienki, Inne wnętrza) ułatwiają znalezienie informacji interesujących konkretnego użytkownika.

Serwis Dobrzemieszkaj.pl to także artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz, aktualne podsumowania światowych i polskich targów wnętrzarskich, wywiady z polskimi i zagranicznymi projektantami i designerami. Ponieważ założeniem serwisu jest nie tylko inspirowanie użytkowników, ale również fachowe doradzanie w zakresie aranżacji wnętrz, ważnym elementem serwisu jest cześć poradnikowa. Znaleźć tu można porady współpracujących z wydawnictwem projektantów i ekspertów od urządzania wnętrz.

Bogata baza adresów projektantów z każdego regionu Polski pozwala znaleźć pomoc tym, którzy planują urządzanie lub remont mieszkania. W zakładce Projektanci znaleźć można nie tylko dane teleadresowe blisko czterystu pracowni projektowych z całej Polski, ale także zapoznać się z portfolio poszczególnych projektantów. Serwis stoi także otworem dla młodych polskich designerów, którzy mają szansę na nieodpłatne zaprezentowanie swoich pomysłów.

Założeniem serwisu Dobrzemieszkaj.pl jest, że jego współtwórcami będą również użytkownicy. Z tego powodu stworzona została także obszerna cześć społecznościowa. Użytkownicy Dobrzemieszkaj.pl mogą udzielać się na forum serwisu, tworzyć własne galerie wnętrz, oceniać i komentować galerie użytkowników oraz artykuły i realizacje stworzone przez współpracujących z Dobrzemieszkaj.pl projektantów. Najpiękniejsze i najlepiej oceniane galerie oraz najbardziej aktywni użytkownicy będą nagradzani w specjalnie w tym celu stworzonym programie lojalnościowym.

Projekt graficzny serwisu przygotowany został przez Blokdesign. Serwis stworzyła agencja interaktywna NetArch.

Źródło: informcja prasowa

Tagi: serwis, pomoc, nowa, 2009, dane, strona, trendy, podział, lutego, wydawnictwo, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz