Notowania

Przejdź na
polska
11.09.2009 11:37

Nowa osoba odpowiedzialna za PR w NuOrder

Z początkiem września, do zespołu agencji marketingu społeczności internetowych NuOrder, dołączyła Kinga Nurska.

Podziel się
Dodaj komentarz

Z początkiem września, do zespołu agencji marketingu społeczności internetowych NuOrder, dołączyła Kinga Nurska. Obejmie ona stanowisko PR & communications managera i będzie odpowiedzialna za kompleksową komunikację NuOrder i spółek zależnych.

Przez ostatni rok Nurska pracowała jako dziennikarka w magazynie i portalu Brief, gdzie głównym obszarem jej zainteresowań była branża interaktywna. Wcześniej zdobywała doświadczenie jako copywriter, m.in. w agencji Mather Communications i Heureka, pracując m.in. dla takich marek jak Orlen, Zdrovit i Rexona. Pierwsze doświadczenia w public relations nabyła podczas ponad dwuletniej działalności w warszawskim oddziale stowarzyszenia studentów uczelni technicznych BEST oraz w międzynarodowym komitecie Board of European Students of Technology, odpowiedzialnym za PR i marketing stowarzyszenia na całym świecie.

Jak zdradziła w rozmowie z interaktywnie.com: - W tym roku chcę skupić się głównie na wzmocnieniu obecności NuOrder w mediach jako marki eksperckiej, skutecznej i innowacyjnej - zależy mi szczególnie na wzmocnieniu obecności CEO agencji - Krzysztofa Winnika. Krysztof ma ogromną wiedzę i doświadczenie - współtworzył m.in. jedną z pierwszych w Polsce społeczności internetowych konsumentów o charakterze lojalnościowym (British American Tobacco).

Czy wraz z nową osobą odpowiedzialną z PR agencji zmieni się jej strategia? - Strategia PR-owa firmy ulegnie lekkiej przebudowie ale dzisiaj mogę zdradzić jedynie, że wciąż chcemy, aby marka NuOrder kojarzyła się z ekspertami, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu lojalnych społeczności internetowych oraz przeprowadzaniu na nich hipertargetowanych kampanii zintegrowanych - mówi w rozmowie z interaktywnie.com, Kinga Nurska.

Tagi: polska, media, marketing, kampania, portal, agencja, marka, rok, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz