Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek
10.03.2009 12:10

Nowa usługa domu mediowego ACR

Internetowy dom mediowy ACR wprowadza na rynek usługę tworzenia i ciągłego optymalizowania stron docelowych (Landing Pages).

Podziel się
Dodaj komentarz

*Internetowy dom mediowy ACR wprowadza na rynek usługę tworzenia i ciągłego optymalizowania stron docelowych (Landing Pages). *

Podstawowym celem usługi jest ciągłe zwiększanie skuteczności LP przez cały czas trwania kampanii. LP jest oceniana w trakcie trwania kampanii, a nie po jej zakończeniu.

Zauważyliśmy brakujące ogniwo w kampaniach online - mówi Jolanta Zaczek-Sakouhi, prezes zarządu ACR S.A. - Standardowo dom mediowy w trakcie trwania kampanii optymalizuje nośniki reklam. Za mało uwagi poświęca się wąskiemu gardłu jakim w przypadku kampanii online jest strona docelowa (Landing Page).

Tworzenie strony docelowej nie może być jednoetapowym przedsięwzięciem. ACR oferuje pomoc przy budowie stron docelowych kampanii tak, by prowadzenie testów było naturalnym procesem działania LP. ACR testuje na stronie docelowej skuteczność praktycznie każdego dowolnego elementu. Do tej pory przeprowadzono testy grafiki, copy i ułożenia poszczególnych elementów na stronie docelowej. Miarą sukcesu przy mierzeniu skuteczności każdej odmiany strony docelowej jest konwersja (konwersją może być np. wypełniony formularz lub zapisanie się do newslettera). Ocenianie LP i wymienianie jej na kolejną wersję po zakończeniu kampanii jest nieefektywne. Optymalizacja LP powinna być procesem ciągłym i powinna być przeprowadzana na bieżąco przez cały okres trwania kampanii.

Przemysław Cyluk - online conversion manager w domu mediowym ACR

Na szczęście okres w którym Landing Pages tworzyli "eksperci", którzy zbudowali setki sprzedażowych LP jest już poza nami - mówi Przemysław Cyluk, online conversion manager. Optymalizacja i analiza skuteczności LP powinna być oparta o narzędzia statystyczne. ACR wykorzystuje do optymalizacji stron docelowych narzędzie Google Website Optimizer. Narzędzie pozwala na wyświetlanie internautom różnych odmian strony docelowej. Eksperyment w żaden sposób nie zakłóca działania strony, a Internauci nie są świadomi, że biorą udział w testach. Właśnie dlatego wyniki ciągłej optymalizacji są najbardziej wiarygodne.

W ramach kompleksowej optymalizacji LP ACR oferuje pełną pomoc przy wdrożeniu narzędzia Google Website Optimizer. Zespół ACR zaczyna pracę od zaplanowania eksperymentu, nadzoruje jego wdrożenie i dba o poprawność działania narzędzia przez cały czas trwania testów.

Źródło: K2 Internet

Tagi: rynek, dom, domu, pomoc, nowa, strona, usługi, online, szczęście, zarządu, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz