Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
05.02.2009 12:10

Nowa wersja VideoSteam

Uruchomiono nową wersję serwisu umożliwiającego transmisję video. Nowa wersja zawiera pakiet usług skierowanych do firm.

Podziel się
Dodaj komentarz

Uruchomiono nową wersję serwisu umożliwiającego transmisję video. Nowa wersja zawiera pakiet usług skierowanych do firm.

Serwis VideoSteam powstał w październiku 2008. Od tego czasu przeprowadził ponad 3200 transmisji online. Nowe funkcje w serwisie skierowane są głównie do organizacji planujących wykorzystanie transmisji video w swojej działalności. Przygotowano dla nich komercyjną ofertę transmisji na żywo.

"Zaoferowanie firmom korzyści wynikających z transmisji video wpisuje się w trend Enterprise 2.0, który aktywnie promujemy. Transmisje video konferencji, szkoleń, spotkań i obrad to nie tylko nowy kanał komunikacji ale i możliwość wprowadzenia znacznych oszczędności. Widzimy dużą szansę w wykorzystaniu transmisji na żywo na polu szkoleń elektronicznych. Każde przeprowadzone szkolenie jest dodatkowo nagrywane co umożliwia dostęp do niego także w późniejszym czasie." - mówi Tomek Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

W ostatnim czasie z narzędzia VideoSteam skorzystali pierwsi klienci korporacyjni. Oprogramowanie wykorzystane zostanie do prowadzenia transmisji z wydarzeń oraz szkoleń on-line.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: serwis, nowy, video, nowa, dostęp, szkolenie, kanał, wersja, videosteam, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz