Notowania

nowe
11.05.2009 12:10

Nowe e-mieszkanie.pl

Portal e-mieszkanie.pl należący do Grupy e-budownictwo.pl prezentuje nową odsłonę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Portal e-mieszkanie.pl należący do Grupy e-budownictwo.pl prezentuje nową odsłonę.

Strona główna serwisu e-mieszkanie.pl

Strona główna serwisu e-mieszkanie.pl

W serwisie można znaleźć artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz oraz czytelną nawigację z podziałem tematycznym.

E-mieszkanie.pl to źródło informacji i inspiracji dla osób, które urządzają mieszkanie oraz dla wszystkich, którzy interesują się najnowszymi trendami w dekoratorstwie, designie, lubią zmieniać swoje otoczenie i urządzać je z pomysłem. W serwisie powstały nowe działy, które mają pomóc w urządzaniu mieszkania. W bazie firm użytkownik znajdzie kontakty do projektantów, architektów i wykonawców z całej Polski. Dział Zlecenia to bezpłatna baza ogłoszeń wykonawców i zlecających. Aukcje to możliwość bezpłatnego wystawienia własnej oferty. Ponadto w portalu: dział porad ekspertów, księgarnia z tematycznymi publikacjami oraz galeria zdjęć dostarczonych przez internatów i firmy z branży. Wkrótce pojawią się również aplikacje do wizualizacji wnętrz, które umożliwią trójwymiarowe wykonanie własnej aranżacji łazienek, mebli, kolorów ścian itp.

Jak informują twórcy serwisu "Nowe e-mieszkanie.pl to nowe możliwości niestandardowej reklamy takiej jak filmy instruktażowe czy reklamy wideo. Taka forma poza działaniem wizerunkowym jest praktycznym źródłem porad dla zainteresowanych". Nowością są również formy łączące reklamę z zabawą np. krzyżówki i gry skonstruowane na potrzeby reklamodawców.

Źródło: Grupa e-budownictwo.pl

Tagi: nowe, branży, mieszkania, ścian, firm, mieszkanie, reklamy, polski, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz