Notowania

Przejdź na
polska
02.06.2009 09:10

Nowe funkcje w serwisie Docelu.pl

Wirtualna Polska wprowadziła nowe funkcjonalności w serwisie Docelu.pl, które mają ułatwić zaplanowanie podróży oraz znalezienie konkretnego punktu na mapie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wirtualna Polska wprowadziła nowe funkcjonalności w serwisie Docelu.pl, które mają ułatwić zaplanowanie podróży oraz znalezienie konkretnego punktu na mapie.

Nowe funkcjonalności serwisu Docelu.pl mają przede wszystkim zoptymalizować korzystanie z kluczowych funkcji lokalizatora. Kształt zmieniła lewa kolumna nawigacyjna. Uwidacznia ona podstawowe funkcjonalności serwisu: szukanie miejsc (Miejsca), wyznaczanie drogi (Trasy), własne punkty użytkownika i jego widoki (Notes).

- Podczas przeprojektowywania serwisu oraz lewej kolumny wyszukiwania szczególną uwagę zwracaliśmy na użyteczność i prostotę obsługi. Korzystaliśmy w dużej mierze z opinii i uwag internautów, sami także badaliśmy i testowaliśmy ergonomiczność wprowadzanych rozwiązań. Maksymalnie uprościliśmy szukanie POI, a wyznaczenie trasy oznacza teraz dla internauty określenie skąd i dokąd jedzie oraz, ewentualnie, przez jakie punkty pośrednie - wyjaśnia Małgorzata Kaliszczak z Wirtualnej Polski, kierownik serwisów lokalizacyjnych i ogłoszeniowych.

W serwisie udostępniony został również akcelerator, będący wtyczką do przeglądarki IE8, który rozszerza jej funkcjonalność o opcję wyszukiwania adresów lub współrzędnych geograficznych oraz ich automatyczną prezentację na mapie.

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi: polska, nowe, drogi, polski, funkcjonalności, kierownik, jego, internautów, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz