Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowe media na wojnie czy wojna w nowych mediach?

0
Podziel się

W najbliższy poniedziałek gościem kolejnego KosmoShow będzie Anne Nelson, profesor Uniwersytetu Columbia i była korespondent wojenna New York Timesa. W siedzibie Muzeum Powstania Warszawskiego o godz 18:00 będzie można wziąć udział w nagraniu odcinka pt. "(new) media at (new) war", który transmitowany będzie także na żywo w internecie.

Nowe media na wojnie czy wojna w nowych mediach?
bEhIpLFh

- W porzednim odcinku gościliśmy trzech głównych blogerów z Gruzji i nadawaliśmy z samego Tbilisi – mówi Jakub Górnicki, pomysłodawca i realizator talkshow. Teraz, dzięki uprzejmości Ambasady USA i Muzeum Powstania Warszawskiego, w odcinku zagości Anne Nelson. Pisarka, autorka sztuk broadwayowskich, w których adaptacjach grali m.in. Bill Murray czy Sigourney Weaver, ale przede wszystkim korespondent wojenna z Ameryki Południowej i obecnie wykładowca nowych mediów na Uniwersytecie Columbia.

- Wykorzystując ciekawą miksturę doświadczeń Anne Nelson, czyli relacjonowanie konfliktów w czasach starych mediów i jej obecne zajęcie, dyskusja na pewno będzie pasjonująca - zapewnia pomysłodawca KosmoShow. Rozmowa toczyć się będzie wokół tego jak zmienił się sposób dostarczania informacji o wojnach, jaki wpływ ma dziennikarstwo obywatelskie i czy aby na pewno to słuszna droga.

Smaczku niewątpliwie doda jej miejsce nagrania – czyli samo serce Muzeum Powstania Warszawskiego. KosmoShow ma charakter interaktywny – publiczność może na bieżaco włączać się do dyskusji – zarówno ta, która przyjdzie do Muzeum, jak i ta, która będzie ogladać transmisję na stronie www.kosmoshow.com.

bEhIpLFj

Patronat medialny nad całością przedsięwzięcia objęło interaktywnie.com.

bEhIpLFK
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)