Notowania

Przejdź na
serwis
10.03.2009 16:10

Nowe oblicze serwisu Czat.onet.pl

Serwis Czat.onet.pl otrzymał nowe możliwości i nowy interfejs. Zmianom w projekcie towarzyszy pierwsza odsłona akcji wizerunkowej serwisu pod hasłem "Inny wymiar czatowania. Tu rozmowa jest tylko...

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis Czat.onet.pl otrzymał nowe możliwości i nowy interfejs. Zmianom w projekcie towarzyszy pierwsza odsłona akcji wizerunkowej serwisu pod hasłem "Inny wymiar czatowania. Tu rozmowa jest tylko pretekstem…"

Serwis Czat.onet.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i dał im możliwość osadzenia Czata na własnych stronach internetowych, dzięki czemu staje się on osobistym narzędziem komunikacji.

Strona główna serwisu - Czat.onet.pl

Strona główna serwisu - Czat.onet.pl

Czat.onet.pl udostępnił swoim użytkownikom nowe funkcjonalności, które pozwolą im dostosować Czat do własnych potrzeb - można go spersonalizować tworząc własną wizytówkę, w której użytkownik może opisać siebie, swoje zainteresowania i pasje. Tak stworzona wizytówka pozwoli łatwiej znaleźć osoby o podobnych poglądach, zainteresowaniach czy hobby. Kolejnym krokiem w stronę personalizacji Czata są specjalne narzędzia, które pozwalają na zmianę wyglądu serwisu.

Innym udogodnieniem dla użytkowników, jest możliwość zostawiania wiadomości off-line w momencie, kiedy nie chcą tracić kontaktu z tymi, z którymi lubią czatować.

Dzięki nowej technologii, można niezawodnie korzystać z Czata na wszystkich przeglądarkach.

Aby każdy mógł kontrolować swoje poczynania, stworzono dział "Statystyki", pozwalający sprawdzić ile czasu użytkownik spędza na czacie, jak długo istnieje założony przez niego pokój lub ile osób go odwiedza.

Wprowadzenie możliwości personalizacji Czata oraz pokazanie indywidualizmu czatujących osób, zbiega się z wprowadzeniem systemu rankingów najbardziej aktywnych użytkowników. Każda, aktywność, która rozwinie społeczność czata, spowoduje wzrost jego pozycji w rankingu.

Czat.onet.pl powstał w 1999 roku. Z najnowszych danych wynika (Megapanel-grudzień 2008), że miesięcznie odnotowuje prawie 6 milionów odsłon, a korzysta z niego ponad 400 tysięcy osób.

Źródło: Onet.pl

Tagi: serwis, otrzymał, główna, nowe, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz