Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
system
01.07.2009 18:10

Nowi partnerzy eSKY.pl

eSKY.pl podpisał kolejne umowy z serwisami partnerskimi. Na technologii oraz call center tej firmy opierają się już m.in. serwisy z biletami lotniczymi Onetu i Wirtualnej Polski. Teraz, rozwiązania...

Podziel się
Dodaj komentarz

eSKY.pl podpisał kolejne umowy z serwisami partnerskimi. Na technologii oraz call center tej firmy opierają się już m.in. serwisy z biletami lotniczymi Onetu i Wirtualnej Polski. Teraz, rozwiązania eSKY.pl zagoszczą w serwisach invia.pl, lowcostport.pl i e-podroznik.pl.

Model biznesowy eSKY.pl zakłada nie tylko rozwój własnej strony internetowej, ale także rozbudowę programu partnerskiego. eSKY.pl dysponuje dużym call center (ponad 60 pracowników), pracującym 7 dni w tygodniu oraz autorskim, zaawansowanym systemem wyszukiwania biletów i połączeń lotniczych ETS (eSKY Travel Search). Do stale rosnącego grona partnerów należą już m. in. Onet.pl, Wirtualna Polska, Fly.pl, Gazetaprawna.pl. Obecnie, do tej grupy dołączają serwisy invia.pl, lowcostport.pl oraz e-podroznik.pl. Na mocy zawartych umów, na stronach invia.pl oraz e-podroznik.pl pojawi się wyszukiwarka biletów lotniczych oparta na systemie ETS. Obsługę klientów zapewni call center eSKY.pl. Użytkownicy lowcostport.pl zyskają dostęp do call center eSKY.pl i możliwość telefonicznej rezerwacji biletów.

Źródło: eSKY.pl

Tagi: system, serwis, polski, umowa, strona, technologia, program, pracownik, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz