Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
12.08.2009 12:01

Nowy Dyrektor Kreacji w TEQUILA\Polska

Anna Kmita objęła stanowisko Group Creative Director w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska.

Podziel się
Dodaj komentarz

Anna Kmita objęła stanowisko Group Creative Director w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILAPolska.

Od 1 sierpnia br. Anna stanęła na czele zespołu kreatywnego warszawskiego oddziału TEQUILAPolska. Do jej zadań należy zarządzanie pracą zespołu w ramach obsługi wszystkich Klientów oddziału, m.in. Unilever, Polkomtel i PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

- Anna Kmita należy do grona ludzi, którzy z pasją tworzą świat wokół siebie. Przenosząc tą zdolność na poziom zawodowy, uzyskują świetne rezultaty w postaci kreatywnych i nagradzanych projektów. Bardzo się cieszę że Ania dołączyła do naszego zespołu, jestem pewien że będzie dla nas dużym wzmocnieniem - mówi Przemysław Wojak, Partner Zarządzający TEQUILAPolska.

Anna jest artystą plastykiem i członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Od wielu lat aktywnie zajmuje się malarstwem, jej prace prezentowano na wielu indywidualnych wystawach. Od 1998 roku zawodowo związana jest z branżą reklamową. Pracowała jako designer i art director dla takich agencji jak: Moby Dick, Oskar Wegner, PZL, JWT i McCann Ericsson. W tym czasie realizowała projekty m.in. dla Opel, LOT, Knorr, Danone czy McDonald`s.

W 2005 r. Anna Kmita zdobyła nagrodę specjalną Izby Wydawców Prasy w konkursie „Bądź mądry, czytaj prasę” Galerii Plakatu AMS w Warszawie. W 2008 roku natomiast otrzymała dwa wyróżnienia na prestiżowym międzynarodowym festiwalu reklamy Golden Drum, m.in. za projekt kampanii społecznej „Give your clothes a second life”.

Źródło: TEQUILAPolska

Tagi: praca, reklama, polski, warszawa, prace, marketing, kampania, projekt, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz