Notowania

Przejdź na
branży
14.09.2009 11:46

Nowy e-prawnik

Serwis świadczący usługi prawne online należący do Grupy Money.pl ma nową witrynę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis świadczący usługi prawne online należący do Grupy Money.pl ma nową witrynę.

Użytkownikami e-prawnika są zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, właściciele firm oraz menadżerowie. Z tego względu w menu głównym wyróżnione zostały zakładki odpowiadające potrzebom wspomnianych grup – „Prawo dla biznesu” oraz „Prawo na co dzień”. Nowością w serwisie są sekcje „Licytacje” oraz „Zarządzanie należnościami”.

W sekcji „Licytacje” użytkownicy odnajdą ogłoszenia licytacji komorniczych, a także „giełdę wierzytelności” oraz „giełdę przedmiotów”. Sekcja powstała by ułatwić wierzycielom dotarcie do ogromnej rzeszy potencjalnych nabywców, a użytkownikom serwisu E-prawnik.pl zagwarantować dostęp do najnowszych informacji o mających się odbyć licytacjach komorniczych oraz do dostępnych wierzytelności i licytowanych przedmiotów.

Sekcja „Zarządzanie należnościami” redagowana jest przy współpracy z ekspertami branży windykacyjnej i factoringowej. Odnaleźć w niej można artykuły, komentarze, raporty oraz blogi eksperckie.

W E-prawniku.pl nie zabraknie również informacji dla studentów. W nowo powstającej sekcji „Akademia prawa” odnajdą najważniejsze informacje z każdej dziedziny prawa, szczegółowe wiadomości dotyczące aplikacji prawniczych oraz informacje z uczelni. Studenci będą mogli także, na specjalnie dla nich przygotowanym forum, wymieniać się wiedzą oraz materiałami. Start sekcji planowany jest na dzień inauguracji roku akademickiego.

Według danych Megapanel PBI/Gemius, z E-prawnik.pl korzysta miesięcznie ponad 400 tys. RU.

Źródło: E-prawnik.pl

Tagi: branży, serwis, prawo, raport, komentarz, usługi, przedsiębiorcy, grupa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz