Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
18.03.2010 09:30

Nowy Filmweb już w kwietniu

Największy polski portal filmowy, Filmweb.pl, już niedługo wystartuje w nowej odsłonie. Twórca i prezes Filmwebu, Artur Gortych, zapowiada rewolucję.

Podziel się
Dodaj komentarz

Największy polski portal filmowy, Filmweb.pl, już niedługo wystartuje w nowej odsłonie. Twórca i prezes Filmwebu, Artur Gortych, zapowiada rewolucję.

Szata graficzna zostanie całkowicie zmieniona. Ułatwiona ma zostać również nawigacja po poszczególnych stronach. „Teraz na Filmwebie użytkownicy będą odnajdywać w świecie filmu dokładnie to, co lubią. A to dzięki wyjątkowemu narzędziu, jakim jest gustomierz” – czytamy w komunikacie prasowym Filmwebu.

W tej chwili liczba rekordów w bazie Filmwebu przekracza 1,6 mln. Serwis ma również ponad milion użytkowników oraz miliony głosów oddanych na filmy. - Postanowiliśmy wykorzystać ten potężny zasób informacji. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wygenerować bardzo precyzyjny system mierzenia gustów filmowych – mówi Artur Gortych. Działanie gustomierza opisuje trzech krokach: „Z gustomierzem użytkownik ocenia filmy, aby zmierzyć swój gust filmowy. Dzięki niemu możne znaleźć pozycje, które spełniają jego oczekiwania. I poznaje ludzi o podobnym guście”.

Prócz nowych narzędzi społecznościowych, Filmweb zaoferuje również spersonalizowany kokpit, na którym można śledzić aktywności znajomych oraz sprawdzać, co jest wyświetlane na ulubionych kanałach.

Nowy Filmweb w wersji beta będzie dostępny już w kwietniu tego roku.

Tagi: serwis, polski, system, strona, prezes, portal, film, użytkownicy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz