Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nowy prezes zarządu w spółce Money.pl

0
Podziel się

Aleksander Kusz, został prezesem zarządu spółki Money.pl. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Osiaka, który objął stanowisko przewodniczącego powołanej właśnie rady nadzorczej.

Nowy prezes zarządu w spółce Money.pl
(Money.pl)
bEiDdYlN

Aleksander Kusz, został prezesem zarządu spółki Money.pl. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Osiaka, który objął stanowisko przewodniczącego powołanej właśnie rady nadzorczej.

Zmiany zapowiedziano już w listopadzie 2010 r. Aleksander Kusz, pracuje w Money.pl od blisko czterech lat. Jako wiceprezes zarządu i dyrektor operacyjny odpowiadał do tej pory za konstruowanie i realizację budżetu spółki, nadzór nad spółkami Grupy Money.pl i realizacją najważniejszych projektów spółki. Jest jednocześnie prezesem spółek należących do Grupy Money.pl: Legalsupport (wydawcy portalu E-prawnik.pl), BusinessClick (sieci reklamy kontekstowej) oraz członkiem zarządu spółki, która jest właścicielem serwisu favore.pl.

Zmiany są odzwierciedleniem faktycznego podziału obowiązków. Arkadiusz Osiak, współzałożyciel portalu Money.pl i udziałowiec spółki, jako przewodniczący rady nadzorczej skoncentruje się na strategicznym doradztwie, wyszukiwaniu ciekawych projektów. Aleksander Kusz na zarządzaniu operacyjnym i rozwoju.

bEiDdYlP

- Money.pl będzie umacniać pozycję wśród portali z kategorii Biznes/Finanse/Prawo badania Megapanel. Duże nadzieje wiążę również z rozwojem naszych serwisów lifestyle - chciałbym aby iWoman, MenStream, Platnie stały się liderami swoich kategorii – mówi Aleksander Kusz.

Money.pl to najpopularniejszy wertykalny portal finansowy i biznesowy w polskim internecie, obecny na rynku od 10 lat. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta 4,1 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: październik 2010 r.). Serwis był wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet, Technology Fast 50). Głównym udziałowcem Money.pl jest Holtzbrinck Digital Strategy (dawniej: Holtzbrinck Networks; do 26 maja 2009 r. Verlagsgruppe Handelsblatt).

Źródło: Money.pl

bEiDdYmq
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)