Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
spółki
21.01.2011 12:59

Nowy prezes zarządu w spółce Money.pl

Aleksander Kusz, został prezesem zarządu spółki Money.pl. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Osiaka, który objął stanowisko przewodniczącego powołanej właśnie rady nadzorczej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl)

Aleksander Kusz, został prezesem zarządu spółki Money.pl. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Osiaka, który objął stanowisko przewodniczącego powołanej właśnie rady nadzorczej.

Zmiany zapowiedziano już w listopadzie 2010 r. Aleksander Kusz, pracuje w Money.pl od blisko czterech lat. Jako wiceprezes zarządu i dyrektor operacyjny odpowiadał do tej pory za konstruowanie i realizację budżetu spółki, nadzór nad spółkami Grupy Money.pl i realizacją najważniejszych projektów spółki. Jest jednocześnie prezesem spółek należących do Grupy Money.pl: Legalsupport (wydawcy portalu E-prawnik.pl), BusinessClick (sieci reklamy kontekstowej) oraz członkiem zarządu spółki, która jest właścicielem serwisu favore.pl.

Zmiany są odzwierciedleniem faktycznego podziału obowiązków. Arkadiusz Osiak, współzałożyciel portalu Money.pl i udziałowiec spółki, jako przewodniczący rady nadzorczej skoncentruje się na strategicznym doradztwie, wyszukiwaniu ciekawych projektów. Aleksander Kusz na zarządzaniu operacyjnym i rozwoju.

- Money.pl będzie umacniać pozycję wśród portali z kategorii Biznes/Finanse/Prawo badania Megapanel. Duże nadzieje wiążę również z rozwojem naszych serwisów lifestyle - chciałbym aby iWoman, MenStream, Platnie stały się liderami swoich kategorii – mówi Aleksander Kusz.

Money.pl to najpopularniejszy wertykalny portal finansowy i biznesowy w polskim internecie, obecny na rynku od 10 lat. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta 4,1 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel Gemius/PBI, próba: październik 2010 r.). Serwis był wielokrotnie nagradzany przez internautów oraz specjalistów (Webstarfestival, Teraz Internet, Technology Fast 50). Głównym udziałowcem Money.pl jest Holtzbrinck Digital Strategy (dawniej: Holtzbrinck Networks; do 26 maja 2009 r. Verlagsgruppe Handelsblatt).

Źródło: Money.pl

Tagi: spółki, internet, rynku, serwis, prezes, sieci, badania, portal, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz