Notowania

polska
28.09.2009 07:36

Nowy serwis dla branży domenowej

StrefaDomeny.pl ma dostarczać najświeższych informacji ze świata domen, porad dotyczących rejestracji i utrzymania nazw internetowych oraz wiedzy na temat ich wartości w e-commerce.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wydawnictwo Arche Publishing uruchamia nowy serwis dla branży domenowej. StrefaDomeny.pl ma dostarczać najświeższych informacji ze świata domen, porad dotyczących rejestracji i utrzymania nazw internetowych oraz wiedzy na temat ich wartości w e-commerce.

StrefaDomeny.pl ma być odpowiedzią na potrzeby użytkowników i właścicieli domen, którzy szukają źródeł fachowej wiedzy na temat rynku nazw internetowych, warunków ich nabywania i sposobów efektywnego wykorzystania. Czytelnicy będą mogli znaleźć tutaj najświeższe informacje, zestaw artykułów wprowadzających ich w świat domen, a także sekcję FAQ, w której zostały objaśnione wszystkie najważniejsze pojęcia.

Jak zapewnia wydawca, w serwisie znajdą coś dla siebie również osoby, które już wykorzystują domeny internetowe. Dla nich przygotowano sekcję „Domeny w biznesie”, „Statystyki domen” oraz dział „Dla ekspertów”. Uzupełnieniem tych informacji są blogi inwestorów domenowych, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Wśród partnerów serwisu znalazły się serwisy takie jak AfterMarket.pl, DI.pl, DomDomen.pl czy KopalniaDomen.pl.

- Chcemy stworzyć jedno miejsce, które będzie źródłem informacji na temat rynku domen w Polsce i na świecie – zarówno dla osób, które chcą nabyć swoją pierwszą nazwę, jak i inwestorów domenowych – komentuje uruchomienie serwisu Dariusz Nawojczyk z Arche Publishing.

Źródło: Arche Publisching

Tagi: polska, rynek, branży, serwis, blog, świat, rejestracja, świecie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz