Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bank
03.08.2009 13:57

Nowy serwis internetowy eurobanku

Pod adresem http://www.eurobank.pl wszyscy obecni i potencjalni klienci eurobanku znajdą nowy serwis internetowy banku. Za projekt strony i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią odpowiedzialna jest agencja MindChili.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Pod adresem http://www.eurobank.pl wszyscy obecni i potencjalni klienci eurobanku znajdą nowy serwis internetowy banku. Za projekt strony i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią odpowiedzialna jest agencja MindChili. *
Na stronie www.eurobank.pl udostępniono kalkulatory kredytowe, kalkulatory kont oraz narzędzia ułatwiające wybór produktów odpowiednich do indywidualnych potrzeb klientów. Osadzone na stronie mapy Google umożliwiają wyszukanie placówek, bankomatów i wpłatomatów banku. Odświeżona szata graficzna spełnia założenia aktualnej strategii komunikacyjnej eurobanku, a zmiana sposobu prezentacji oferty produktowej i przebudowa menu ułatwiają nawigację po serwisie oraz dostęp do wyszukiwanych informacji.

- Stworzyliśmy nowy serwis, by udostępnić klientom narzędzia, które ułatwią poznanie naszej oferty i np. samodzielne, proste wyliczenie wysokości rat. Niemal na każdej podstronie uruchomiliśmy formularze kontaktowe umożliwiające szybsze nawiązanie kontaktu z pracownikami banku i uzyskanie odpowiedzi na interesujące klientów pytania - powiedziała Anna Parchanowicz, e-marketing manager, odpowiedzialna w eurobanku za uruchomienie nowej strony.

Redesign miał na celu poprawę funkcjonalności i przejrzystości serwisu oraz zwiększenie jego interaktywności. Osiągnięcie tych założeń zostało potwierdzone podczas badań usability przeprowadzonych na zlecenie eurobanku przez firmę Gemius. Trafność przyjętych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa potwierdził audyt przeprowadzony przez firmę Safe Computing.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: bank, system, serwis, strona, projekt, agencja, pracownik, dostęp, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz