Notowania

serwis
28.08.2009 08:38

Nowy serwis Wirtualnej Polski - pozbierane.pl

Serwis pozbierane.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują konkretnych informacji, z wytypowanych przez siebie źródeł, dostępnych w jednym miejscu. Błyskawiczny dostęp ,,na skróty" do interesujących treści - bez otwierania wielu przeglądarek i zakładek - to najważniejsze cele, które chcą realizować twórcy witryny.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis pozbierane.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują konkretnych informacji, z wytypowanych przez siebie źródeł, dostępnych w jednym miejscu. Błyskawiczny dostęp „na skróty” do interesujących treści – bez otwierania wielu przeglądarek i zakładek – to najważniejsze cele, które chcą realizować twórcy witryny.

W serwisie prezentowane są takie „cegiełki” jak: Wiadomości, Sport, NoCoTy, Tech, Mini Poczta, Facet. Jednak w rzeczywistości witrynę może zbudować sam użytkownik, według własnych oczekiwań, ułatwiając sobie dostęp do interesujących treści.

- Pozbierane narodziło się ze wzrastających trudności, jakich wszyscy doświadczamy próbując wyłowić z szumu informacyjnego to, co dla nas najistotniejsze. Aby stawić czoło temu przeładowaniu, zbudowaliśmy miejsce, gdzie internauta sam jest projektantem strony, sam też wybiera treści, które go interesują – wyjaśnia Przemysław Kazanowski z Wirtualnej Polski, kierownik projektów internetowych.

Istotną częścią serwisu jest jego społeczność. Użytkownicy mogą obejrzeć strony publiczne stworzone przez członków serwisu Pozbierane, a także wzajemnie polecać sobie treści i wymieniać się komentarzami, dyskutować, nawiązywać kontakty, itp.

- Serwis pozbierane.pl jest polską wersją witryny djinngo.com, z grupy produktów France Telecom. W efekcie współpracy z FT powstało narzędzie, przy pomocy którego internauci w bardzo szybki sposób będą mieli dostęp do aktualnych informacji ze swoich ulubionych źródeł oraz będą mogli dzielić się nimi z innymi użytkownikami serwisu – podkreśla Aleksandra Ciechomska-Smereczyńska, dyrektor pionu business development.

Serwis docelowo będzie dostępny w dwóch wersjach – web i mobile.

Źródło: WP.pl

Tagi: serwis, polski, pomoc, sport, strona, komentarz, grupa, użytkownicy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz