Notowania

system
23.06.2009 15:10

Odyssei.com współpracuje z eSKY.pl

Serwis społeczności podróżniczej Odyssei.com rozpoczął współpracę z internetowym biurem podróży eSKY.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis społeczności podróżniczej *Odyssei.com* rozpoczął współpracę z internetowym biurem podróży *eSKY.pl*. Od tej pory każdy użytkownik serwisu Odyssei.com będzie mógł dokładnie zaplanować podróż, a potem wyszukać i zamówić bilety lotnicze. **

W ramach współpracy na portalu Odyssei.com powstanie specjalna zakładka Tanie Latanie. Za jej pośrednictwem, użytkownicy portalu będą mogli korzystać z wyszukiwarki biletów lotniczych eSKY.pl oraz z ponad 1.000 ofert promocyjnych, które są na bieżąco aktualizowane przez ekspertów z eSKY.pl. Uruchomiona zostanie również infolinia dedykowana specjalnie dla społeczności Odyssei.com.

Dla wygody użytkowników portalu Oyssei.com, zawartość serwisu została powiązana z systemem IT eSKY.pl. Dzięki temu, każdy podróżnik przeglądający przykładowo relację z wypraw do Tokio, będzie mógł natychmiast sprawdzić dostępne promocje na lot do Japonii i od razu przejść bezpośrednio do wyszukiwarki i dokonać rezerwacji biletów lotniczych czy też zamówić miejsce w hotelu. Dla niezdecydowanych globtroterów powstał specjalny wątek na forum portalu Odyssei.com, w którym specjaliści z eSKY.pl będą odpowiadać na pytania użytkowników oraz doradzać im, w jaki sposób można interesująco zagospodarować wolny czas. Dodatkowo, z pomocą ekspertów z eSKY.pl, na portalu Odyssei.com powstanie wiele nowych poradników dotyczących podróżowania samolotami, ubezpieczeń na czas wyjazdów, zasadach obowiązujących na lotniskach czy też zgłaszaniu reklamacji u przewoźników.

Tagi: system, serwis, pomoc, samolot, portal, promocja, japonia, lot, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz