Notowania

internet
11.09.2009 08:13

Oferia.pl w rękach Allegro

Do portfela Grupy Allegro dołączył serwis Oferia.pl, stworzony z myślą o zleceniodawcach i wykonawcach usług.

Podziel się
Dodaj komentarz

Do portfela Grupy Allegro dołączył serwis Oferia.pl, stworzony z myślą o zleceniodawcach i wykonawcach usług.

- Grupa Allegro poszerza dziś swoją ofertę serwisów, czyniąc ją jeszcze bardziej kompleksową – mówi Patryk Tryzubiak, PR manager Grupy Allegro. – Znalezienie się serwisu oferia.pl w naszym portfelu serwisów to naturalna droga rozwoju Grupy. Jej filozofią jest wspieranie sprzedaży w Internecie na każdym z jej etapów i jak najszerzej. Oferia to kolejny krok na tej drodze.

Z myślą o usługodawcach zostało stworzone narzędzie – profesjonalna wizytówka, którą do swoich potrzeb mogą dopasować zarówno firmy jak i wykonawcy indywidualni. Oprócz danych kontaktowych i najważniejszych informacji takich jak np. doświadczenie, umiejętności, dyplomy czy portfolio i osiągnięcia w branży, jest w niej miejsce na galerię zdjęć, opinie i komentarze wystawione przez klientów, a także wypowiedzi z forum branżowego.

Zleceniodawcy mają natomiast możliwość bezpłatnego dodawania zleceń – począwszy od tych najprostszych jak np. sprzątanie mieszkania, przez bardziej skomplikowane np. budowa domu, aż po nietypowe – np. wyprowadzenie psa na spacer. Wykonawcy składają propozycje wykonania danego zlecenia, przedstawiając swoje warunki realizacji.

- W ręce naszych Użytkowników oddajemy również forum dyskusyjne – tłumaczy Hanna Jarosiewicz z serwisu Oferia.pl. – Wierzymy, że stanie się ono prawdziwą kopalnią wiedzy, gdzie specjaliści z danych branż wymieniają się doświadczeniami, a użytkownicy znajdują wiele praktycznych i fachowych porad.

Źródło: Grupa Allegro

Tagi: internet, branży, dom, serwis, opinia, budowa, komentarz, mieszkanie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz