Notowania

książki
14.09.2009 12:45

OneStep - zakupy przez SMS

W większości tytułów prasowych wydawnictw Axel Springer, G+J, Edipresse, Burda, Agora i Media Point Group pojawią się specjalne OneStep kody, które po wysłaniu SMS'em generować będą zamówienia recenzowanych produktów.

Podziel się
Dodaj komentarz

W większości tytułów prasowych wydawnictw Axel Springer, G+J, Edipresse, Burda, Agora i Media Point Group pojawią się specjalne OneStep kody, które po wysłaniu SMS’em generować będą zamówienia recenzowanych produktów.

Nowa usługa to w praktyce nowy kanał dystrybucji produktów, takich jak książki, filmy, muzyka czy kosmetyki. Usługa OneStep ma - zdaniem twórców - za zadanie konwertować impulsy sprzedażowe, powstające w momencie czytania recenzji lub oglądania reklamy, na sprzedaż.

Jak więc działa OneStep? Czytasz recenzję, chcesz kupić opisany produkt. Wysyłasz SMS’a z kodem publikowanym przy recenzji na numer OneStep - 70500 (0,61 zł z VAT). Jeśli jest to twoje pierwsze zamówienie, konsultant OneStep oddzwania, aby podczas dwuminutowej rozmowy zarejestrować dane, adres dostawy i potwierdzić zamówienie. Przy każdym kolejnym zamówieniu OneStep odsyła SMS’a z nazwą produktu i jego ceną. W OneStep koszt dostawy to 7 zł, a przy zamówieniu dwóch lub więcej produktów dostawa jest bezpłatna.

Źródło: OneStep

Tagi: książki, media, vat, muzyka, reklama, cena, film, dane, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz