Notowania

polska
07.09.2009 08:54

Onet uruchamia Quizon.pl

Kilka tysięcy pytań oraz kilkaset quizów w wersji przeglądarkowej i na komórkę zawiera nowy serwis rozrywkowo-społecznościowy uruchomiony pod adresem Quizon.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kilka tysięcy pytań oraz kilkaset quizów w wersji przeglądarkowej i na komórkę zawiera nowy serwis rozrywkowo-społecznościowy uruchomiony pod adresem Quizon.pl.

Pytania można rozwiązywać w trybie losowym, można również wybrać interesującą nas kategorię tematyczną. Punkty za prawidłowe odpowiedzi naliczają się na indywidualnym koncie użytkownika i są zależne od czasu odpowiedzi. Quizy można również rozwiązywać na komórce, dzięki aplikacji Java, która umożliwia zdobywanie punktów i zapisywanie ich w serwisie. Widoczne są także statystyki pokazujące ranking najlepszych użytkowników w układzie dziennym, tygodniowym i miesięcznym oraz podsumowujący całą aktywność w serwisie. Użytkownicy będą rywalizować ze sobą o miejsce w rankingu.

- Turnieje i quizy cieszą się w Polsce od zawsze niesłabnącym powodzeniem. Wystarczy wspomnieć słynną "Wielką grę". Postanowiliśmy stworzyć serwis, w którym każdy czy to na komputerze, czy na komórce, będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę praktycznie w każdej dziedzinie - mówi Kordian Wesołowski, business development manager z Grupy Onet.pl odpowiedzialny za powstanie Quizon.pl.

Serwis umożliwia rozwiązywanie quizów w trybie pojedynków z innymi użytkownikami online. Wraz z innymi mechanizmami społecznościowymi ma to umożliwić użytkownikom zabawę wspólnie z rodziną czy znajomymi.

Serwis został przygotowany przez Neuroadventures - wyspecjalizowany dział utworzony w ramach Grupy Onet.pl, który ma na koncie m.in. działający od kilku miesięcy serwis social-bookmarkingowy Wyczaj.to oraz agregujący kilka tysięcy gier flash serwis Zagraj.TV

Źródło: Grupa Onet.pl

Tagi: polska, serwis, komputer, ranking, grupa, użytkownicy, online, manager, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz