Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Opinie ekspertów Grupy Kafito w Ceneo

0
Podziel się:

W kwietniu br. Grupa Kafito rozpoczęła szeroko zakrojoną współpracę z jedną z największych porównywarek cen w Polsce - Ceneo.

bETtIOAB

W kwietniu br. Grupa Kafito rozpoczęła szeroko zakrojoną współpracę z jedną z największych porównywarek cen w Polsce - Ceneo.

W ramach współpracy Grupa Kafito będzie na bieżąco dostarczać do Ceneo profesjonalne opisy oraz opinie o znajdujących się w serwisie towarach. Każdy użytkownik będzie mógł zapoznać się z tymi informacjami wybierając zakładkę Opinie Ekspertów umiejscowioną na podstronie z danym produktem.

Co te zmiany oznaczają dla użytkowników Ceneo?

Przede wszystkim konsument zyskuje dostęp do najważniejszych, z punktu widzenia zakupów, informacji. Obok ceny, dodatkowo może zapoznać się z dokładnym opisem technicznym i opiniami innych użytkowników o wybranym towarze. Finalnie, przyjęte rozwiązania znacznie ułatwiają konsumentowi wybór pomiędzy danymi produktami oraz podjęcie decyzji o zakupie.

bETtIOAD

"Ideą serwisu Ceneo jest skupienie w jednym miejscu dokładnych informacji potrzebnych do porównania cen danego towaru w kilku sklepach jednocześnie. Grupa Kafito zwróciła naszą uwagę jako solidny partner i ekspert w dziedzinie motoryzacji, wnętrz oraz fotografii. Treści prezentowane w serwisach są wyczerpujące, co z punktu widzenia konsumenta wybierającego spośród oferty sklepów, jest ważne" - mówi Karolina Ciborowska, młodszy specjalista ds. marketingu firmy Ceneo.

Korzyści z współpracy odczuwają także użytkownicy Grupy Kafito. Publikujący artykuły dostają szansę zaistnienia już nie tylko na CentrumPR, ale także w jednej z najpopularniejszych porównywarek cenowych z Polsce.

"To kolejny krok w rozwoju Grupy Kafito, której serwisy cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród Internautów. Współpraca podjęta z Ceneo, uchodzącą za największą porównywarkę cenową w Polsce, jest tego najlepszym potwierdzeniem" - mówi Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito.

bETtIOAJ

Na tę chwilę w ramach Ceneo znaleźć można, pochodzące z serwisów Grupy Kafito, opisy produktów o tematyce motoryzacyjnej, wnętrzarskiej oraz fotograficznej. Firmy przewidują dalszą współpracę, w ramach której do Ceneo dostarczane będą materiały zaczerpnięte z pozostałych serwisów Grupy poświęconych takim branżom, jak: AGD, RTV, komputery, telefony, narzędzia, medycyna oraz ogród.

Źródło: Grupa Kafito

bETtIOBe
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)