Notowania

polska
12.02.2009 12:10

OS3 w Monopoly

Polska edycja mistrzostw Monopoly po raz pierwszy pojawiła się w internecie. Agencja OS3 multimedia stworzyła serwis na zlecenie Hasbro Poland.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polska edycja mistrzostw Monopoly po raz pierwszy pojawiła się w internecie. Agencja OS3 multimedia stworzyła serwis www.monopoly.pl na zlecenie Hasbro Poland.

Głównym celem serwisu, wspartego zintegrowaną kampanią w Internecie, TV, prasie oraz radiu, jest umożliwienie uczestnikom zapisania się na rozgrywki w jednym z czterech miast: Warszawa, Gdynia, Poznań lub Wrocław. By móc wziąć udział w zawodach wystarczy spełnić dwa warunki: dobrze grać w wersję standardową Monopoly i w dniu rozgrywek mieć ukończone 16 lat.

Strona główna serwisu - Monopoly.pl

Strona główna serwisu - Monopoly.pl

Zawody zaczynają się 28 lutego w Gdyni. Następnie, przez kolejne trzy weekendy, w pozostałych miastach. Na stronie działają również tzw. przypominacze w postaci malingów, wysyłanych do graczy tydzień przed rozgrywkami oraz sms-ów, które uczestnicy otrzymają dwa dni przed zawodami.

Zwycięzcy lokalnych rozgrywek spotkają się na ogólnopolskim finale 28-go marca w Warszawie. Najlepszy wyjedzie na rozgrywki do Las Vegas, gdzie będzie miał szanse sięgnąć po nagrodę główną - ponad 20 tysięcy dolarów.

Źródło: OS3 Multimedia

Tagi: polska, serwis, multimedia, strona, edycja, lutego, tydzień, zawody, rozgrywki, hasbro, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz