Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
system
22.07.2011 10:39

OS Lion tylko wczoraj mógł zarobić 69 milionów dolarów

Najnowszy system Apple trafił już do miliona użytkowników. Koncern z Cupertino sprzedaje średnio jedenaście systemów na sekundę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jak czytamy w informacji prasowej, nowy Lew sprzedaje się najlepiej ze wszystkich systemów operacyjnych w historii Apple. Poprzednik Liona - Leopard potrzebował całego weekendu, żeby uzbierać dwa miliony klientów.

- Opinie użytkowników na temat systemu i reakcja rynku jest świetna. Lion to ogromny krok naprzód, nasz OS to nie tylko nowe funkcje w atrakcyjnym opakowaniu. Mimo to, nasi klienci zaktualizują swoje komputery łatwiej niż kiedykolwiek dotychczas – chwali produkt Philip Schiller, wicedyrektor marketingowy Apple.

Producenci wyposażyli Lwa w ponad 250 nowych narzędzi i funkcji. System rozróżni więcej multidotykowych gestów czy automatycznie zapisze dane z pamięci operacyjnej. Apple dodatkowo uruchomił funkcję Launchpad, która zminimalizuje aktywne okna i pokaże ikonki wszystkich aplikacji na Macu.

Apple trzy dni temu ogłosił, że wersja na przenośnym dysku USB będzie kosztować 69 dolarów . Prawie dwa razy mniej zapłacą internauci, którzy pobiorą aplikację z App Store.

Tagi: system, dane, dolar, apple, miliony, okna, rynku, reakcja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz